H. DUIKER H. C. VAN RANDWIJK AFSCHEID J. ALLART AFSCHEID J. VAN KAAM Op dinsdag 18 rnaart is in 't Koelschip te Amsterdam het 40-jarig jubileum van de heer H. Duiker gevierd. De heer Duiker, die momenteel werkzaam is op het gewestelijk verkoopsecretariaat te Amsterdam, had uit drukkelijk verzocht geen toespraken te houden. In de lunchkamer werd de heer Duiker ontvangen door de heer G. T. Klei- berg, die hem de jubileumspeld overhan digde. In 't Koelschip werden de cadeaus van het personeel en van de afdeling, te weten een tuinset en vier barkrukken, onthuld. De zeer druk bezochte receptie was bijzonder genoeglijk. Op 25 maart werd in de Raadskelder te Rotterdam de dag herdacht, waarop de heer H. C. van Randwijk 40 jaar geleden in dienst trad van ons concern, destijds bij de Van Vollenhoven brouwerij. In de volle Raadskelder waren onder meer aanwezig de heer berg en de heer P. Bol, resp. groepsdirecteur verkoop bier en directeur informatieverwer king. De jubilaris werd toegesproken door de heer J.J.Wolff, hoofd commercieel technische dienst, die onder andere zei, dat een 40-jarig jubileum in een bedrijf langzamerhand een zeldzaamheid is geworden. Verder memoreerde hij de grote inzet van de heer Van Randwijk bij de introductie van het Sankey-project in Rotterdam. Mede aan de wijze waarop de heer Van Randwijk de horeca-ondernemers begeleidde om vertrouwd te raken met de nieuwe vaten en tapaansluitingen, is het welslagen van het project te danken. De heer Van Rand wijk werd gekenschetst als een flexibel mens, die naast zonnige tijden ook moeilijke door maakte, maar toch zijn grote arbeidslust heeft weten te behouden. Tenslotte werd hem de speld door de heer Wolff uitgereikt alsmede een enveloppe met inhoud. Vervolgens werd hij door zijn directe chef. de heer J. M. van der Zalm toege sproken die stil stond bij de goede collegialiteit van de jubilaris en de prettige wijze waarop hij in de groep functioneert. Daarna bedankte de heer Van Randwijk, mede namens zijn vrouw en kinderen, de directie, chefs en collega's en de aanwezigen voor de cadeaus. Op 27 maart werd in Bergen op Zoom afscheid genomen van onze voorman expeditie, de heer J. van Kaam, in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. In een gezellige sfeer waren vele collega's in de kantine bijeen om dit feit te herdenken. Ir J. W. den Hond, bedrijfsleider van Bunnik en Bergen op Zoom, memoreerde het zeer lange, onafgebroken dienstverband, verdeeld over de firma's N.V. Becht, B 3, Vrumona en Heineken. Tot zijn genoegen constateerde hij dat de heer Van Kaam fier en fit het 'voetbal veld' op deze dag verliet en hij stelde het erg op prijs hem mede namens de directie te bedanken voor zijn grote inzet gedurende deze jaren. Ook mevrouw Van Kaam werd in het dankwoord betrokken. De heer Den Hond wenste beiden vele jaren om te genieten van het wel verdiende pensioen. Hierna nam de heer Van Dessel het woord, die namens de collega's waardering uitsprak voor de prettige samenwerking, en een geschenk namens het personeel overhandigde. Tot slot dankte de heer Van Kaam voor de plezierige wijze, waarop hij altijd in het bedrijf had mogen werken, en voor de vele blijken van belangstelling. Bij de foto: v.l.n.r. Ir J. W. den Hond, de heer en mevrouw Van Kaam. Na in oktober vorig jaar reeds onder grote belangstelling zijn 40-jarig jubileum ge vierd te hebben, nam op vrijdag 28 febru ari de heer J. Allart van de centrale archief dienst afscheid van Heineken. De feestelijke ontvangst vond plaats in de kantine van het kantoorgebouw te Zoeter- woude. Helaas kon mevrouw Allart wegens ziekte hierbij niet aanwezig zijn. Wel waren vele collega's er getuige van hoe de heer P. Bol, directeur informatieverwerking, de heer J. H. van de Wal, chef centrale ar chiefdienst en de heer G. H. Ulenberg, chef documentatieverwerking technolo gisch centrum, tot de scheidende heer Allart woorden spraken, die veel waar dering en sympathie uitdrukten. Om een groot deel van zijn vrije tijd straks aangenaam door te kunnen brengen kreeg de heer Allart onder meer een complete uitrusting voor de sportvisserij cadeau. 23

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 23