D. WESTERDIJK W. G. VAN BIEZEN PENSIONERING P. J. KETELAARS AFSCHEID M. J. v. d. MEULEN H. L. VAN LEEUWEN Op 11 april was de heer D. Westerdijk 25 jaar bij Heineken te Amsterdam in dienst. De heer Westerdijk begon in de bottelarij en is thans werkzaam in de Gist- kelders. Ir B. A. Horstman, bedrijfsleider, onder scheidde hem met de gouden jubileum insigne. Tijdens de bijeenkomst in de overvolle Raadskelder werd de heer Westerdijk toe gesproken door de heer J. W. J. van der Eijk, wachtchef brouwen en bottelen en namens zijn collega's door de heer W. Wil- lemse. De heer K. J. Both sprak namens de biljart club. De heer J. Willemse overhandigde de heer Westerdijk het personeelcadeau, te weten een prachtige klopboormachine. Op dinsdag 1 april werd in 't Koelschip te Amsterdam het 40-jarig jubileum van de heer W. G. van Biezen gevierd. De heer Van Biezen werkte al die jaren in de bouwkundige werkplaats als timmerman. Hij was in die afdeling één van de oudgedienden. De heer C. Ham dankte de heer Van Biezen namens directie en bedrijfsleiding. De heer P. J. A. van den Berg sprak hem namens zijn collega's toe en overhandigde het cadeau. Tijdens de receptie werden de heer Van Biezen en zijn familieleden door velen gelukgewenst. Na de receptie kreeg de familie Van Biezen een rondleiding door de nieuwe bottelarij. De familie was getuige van het op dat moment in gebruik nemen van de nieuwe colonne. Op 28 februari nam de heer P. J. Ketelaars, chef voorbereiding van onze B 3-vestiging te Bergen op Zoom, in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, afscheid. Dit gebeurde tijdens een gemoedelijke receptie in de kantine. Ir J. W. den Hond, bedrijfsleider van Bunnik en Bergen op Zoom, memoreerde dat de heer Ketelaars bijna vanaf de start van B3 aan het bedrijf verbonden is geweest. De jubilaris heeft zich zeer intensief met het produkt beziggehouden en heeft duidelijk zijn stempel gedrukt op het bedrijf. Zo consciëntieus en ijverig als hij was, verzette hij zeer veel voor treffelijk werk, waarvoor de heer Den Hond hem mede namens de directie hartelijk dank zegde. Hij wenste hem toe, dat hij in goede gezondheid van zijn pensioen kan gaan genieten. Als aanstaande 65 er bood de heer Van Kaam onder dankzegging voor de altijd prettige samenwerking, namens het personeel een cadeau aan. De heer Ketelaars bedankte hierna voor de collegiale belangstelling en de cadeaus. Bij de foto: v.l.n.r. mevrouw Ketelaars, ir Den Hond, de heer Ketelaars, de heer H. Pepping. Op vrijdag 28 februari ging de heer M. J. van der Meulen met pensioen. Hij kwam in 1963 bij Bokma in dienst en begon als produktie-medewerker in de bottelarij. Later werd hij sorteerder in de afdeling lege emballage. De heer Van der Meulen werd namens Bokma toegesproken door de bedrijfsleider, de heer A. F. van Hulsen, die de prettige samenwerking en de goede verdiensten van de heer Van der Meulen memoreerde. Het personeel van Bokman bood de schei dende collega een hengeluitrusting aan. Op de foto de heer Van der Meulen tussen zijn vrouw en dochter. De heer H. L. van Leeuwen, verkoop horeca, was op 15 februari 25 jaar in dienst bij het concern, hetgeen op bescheiden wijze in besloten kring werd gevierd. 22

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 22