DIPLOMA-UITREIKING Heineken Bowling Club De foto van de maand februari werd gemaakt door de heer J. van de Hoek, groep senioren. Volgens de jury slaagde de heer Van de Hoek er prima in om 'dagelijkse dingen' vast te leggen met zijn foto op de Dam. Mej. M. de Graaf, groep gevorderden A, maakte de foto van de maand maart. Bij dit technisch gave portret is een prachtige zwart-wit werking te zien. Op donderdag 13 maart werden in Den Bosch de diploma's en verklaringen uit gereikt aan degenen die het laatste ge deelte (E) van de cursus Bedrijfselektro- nica, verzorgd door de Stichting Neder lands Technische School, met goed gevolg hebben voltooid. Het betreft de heren: M. P. M. Driessen (E.T.W.), C. H. L. van Griensven (E.T.W.), R. de Groot (M R techniek), J. M. de Hoop (M R techniek), G. Jansen (E.T.W.), R. Jansen (M R tech niek), J. J. Th. Kersen (Stor. Dienst), J. H. M. Markies (M R techniek), C. Scheepens (M R techniek), W. J. M. Toemen (E.T.W.), A. P. A. Verbeek (E.T.W.) J. C. J. v. d. Wiel (M R techniek). Groepsfoto na de uitreiking met W. van Marle, opleidingsfunctionaris (uiterst links). Bij de plaatselijke Bowling-kampioenschap pen in Den Bosch, eindigde de heer R. Hinze van de Heineken Bowling Club (op de foto tweede van rechts) als derde in de finale All Events-Heren. Een zeer goede prestatie, waarop de club met recht trots kan zijn. De Heineken Bowling Club werd in decem ber 1973 opgericht door een aantal mede werkers van de vestiging Den Bosch na de opening van het nieuwe bowlingcentrum van Bowling Nederland B.V. (dochter van het Heineken concern). In de competitie spelen thans drie Heine ken teams met elk vijf spelers in de maandagavond-league en dit jaar is er tevens een Paas-toernooi voor clubleden gehouden. De Heineken Bowling Club Den Bosch hoopt in de toekomst meer evenementen te kunnen organiseren. neHERTQGSL «UNSTB4AT ■kf*roa»«BO! 20

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 20