Heineken jaarfeest Den Bosch 3 Heineken bedrijfsbrandweer boekte beste resultaten Op 19 april jl. vierden de vestigingen in Den Bosch het jaarfeest. In twee vrolijk versierde zalen van de Bra banthallen traden tal van artiesten op, die elk bijdroegen aan de gezellige sfeer. Er was een grote verscheidenheid aan amuse ment. Zo waren er de clown Rexis, die met zijn kolderieke grappen de lachers op zijn hand kreeg, Rini van der Lee, met zijn dol dwaze act bekend van het tv-programma Jackpot, Cees en Marjan, het bekende zangduo en niet te vergeten Ria Valk, die zoals we van haar gewend zijn, een aantal goed in het gehoor liggende liedjes bracht. Natuurlijk was er ook gelegenheid om zich op de dansvloer in zijn eigen stijl uit te leven. Het combo Oscar White zorgde voor de begeleidende muziek, evenals Peter Veldor and the Rangers en de groep The Sommerset. Gastheer van deze avond was Krijn Torringa. Bij de foto's: 1. Er werd vaak meegeklapt. 2. Cees en Marjan deelden handtekeningen uit. 3. Tijd voor de polonaise. Zowel de mannen van onze Amsterdamse bedrijfsbrandweer (Stadhouderskade) als hun collega's uit Den Bosch zijn bij on langs gehouden wedstrijden uitstekend voor de dag gekomen. Nadat eerstgenoem- den op 11 april jl. een verdienstelijke twee de plaats wisten te behalen, legden op 12 april de twee Bossche ploegen elk in hun klasse beslag op de eerste prijs. De ontmoeting tussen de - zes - Amster damse bedrijfsbrandweerkorpsen speelde zich af op het terrein van het G.E.B. aan de Weesperzijde, dat speciaal is ingericht voor het houden van oefeningen en wed strijden. Het geheel was zeer realistisch opgezet met onder andere een echte brand en de redding van een slachtoffer (pop), dat zich op de eerste verdieping bevond. Met een verschil van slechts tien punten (879 tegen 889) werd de Heineken bedrijfs brandweer tweede, achter de 'thuisclub', het G.E.B. In Den Bosch traden maar liefst zestien ploegen, verdeeld over twee klassen (mèt en zonder motorspuit) in het strijdperk dat was uitgezet op het terrein van Koudijs Verenigde Mengvoederfabrieken. Ploeg 1 van Heineken (met motorspuit) liet in een spannende strijd al zijn - elf - mededingers achter zich. Ploeg 2 van de Bossche be drijfsbrandweer deed daar niet voor onder en bleef eveneens zijn blussende tegen standers (drie) de baas. De prijsuitreiking 2 vond plaats in de kantine van onze brou werij. Bij de foto's: 1. De door de Bossche ploegen gewonnen bekers: links en rechts de eerste prijs, daartussen de wisselbekers. 2. De ploeg van de brouwerij Stadhouderskade. V.l.n.r. staande: de heren M. G. R. H. Damen, S. Tiedaman, P. A. Benze, H. B. Bekker en A. Koornstra; Hurkend: W. Mulder, L. C. J. van den Berg, A. C. Westerman en C. Broers, (commandant). 2

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 19