Brouwerij-seminar in Zoeterwoude Ridder Hoogeweegen E.V.O.-diploma's De seminargroep met enkele begeleiders in de collegezaal. Zittend v.l.n.r.: ing. L. Mengoli (afdelingschef, gaat naar St. Lucia), E. T. Ahula, (bedrijfswerktuigkundige van Kumasi), N. C. Charles (quality controller van Trinidad), D. S. Chigbo (afdelingschef van Aba), ing J. M. A. Nooij (chef bedrijfscontrole, B.T.D. Den Bosch). Achterste rij v.l.n.r.: ir A. M. M. Bartels (hoofd technische opleidingen), C. G. van Meel (technische oplei dingen), ing A. H. Krap (technologisch centrum), G. Slootweg (centr. kwaliteitsdienst buitenland), C. E. O. Barnes (bedrijfswerktuigkundige van Kumasi), ir R. J. Weiman (technologisch centrum), R. Koppenol (tech nische opleidingen), V. B. John (bedrijfswerktuigkundige van Kaduna), ing J. H. Riesmeyer (groepsingenieur groep West- en Zuid-Afrika), S. N. Okereke (chef bedrijfswerktuigkundige van Aba),, V.l. Kuwornu (afde lingschef van Kumasi), B. W. Preston, (afdelingschef van South Pacafic Breweries Ltd., Lae), E. Aidoo (afdelingschef van Kumasi), J. D. Vermey (medewerker projectenbureau buitenland), A. M. Mshelia (produk- tieleider Kaduna). ir H. de Goederen (produktieleider in opleiding, gaat naar West-Afrika). Van 14 tot en met 25 april werd in de col legezaal van het kantoorgebouw te Zoeter woude onder auspiciën van de afdeling technische opleidingen (Heineken Tech nisch Beheer) het eerste internationale brouwerij-seminar georganiseerd. Doel van dit seminar was het ontwikkelen van de bekwaamheid van het hoger tech nisch kader in een brouwerij, zowel op het gebied van brouwtechniek als van werk tuigkunde. In het bijzonder werd aandacht besteed aan de praktische aanpak van moeilijkheden en storingen bij de bierpro- duktie. De verschillende aspecten hiervan werden behandeld door medewerkers van onze technische divisie en van de divisie overseas. Donderdag 24 april speelde een elftal trai nees een voetbalwedstrijd tegen een elftal H.T.B.-ers. Op de foto ziet u hen broederlijk bijeen. Dat de heren niet voor elkaar onder deden, bewees de uitslag van de wedstrijd: 3-3. Maandag 24 maart bestond de distilleerderij Hulstkamp te Rotter dam 200 jaar. Ter gelegenheid hiervan werd de heer B. P. M. M. Hoogeweegen, directeur, benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Tijdens de feestelijke herdenking - in 'huiselijke kring' - van deze 200ste verjaardag, ontving de heer Hoogeweegen, die tot op dat moment vanzelfsprekend nog onkundig was van de Koninklijke onderscheiding, uit handen van burgemeester A. van der Louw, de bijbehorende versierselen. In Den Bosch werden op 12 april de E.V.O.-heftruckchauffeurs diplo ma's uitgereikt aan cursisten, die de produktie technische basis cursus hebben gevolgd. Op de foto de cursisten G. J. van Eete, H. M.van Gulik, I.P.Groenendaal, D.R.W. Cordruau, J.G.van de Wiel, L. L C. Donkers, F. A. J. Damen en A. W. E. de Vrieze en de docenten B. van Herpen, A. Picokrie en C. Blom. In Bunnik ontvingen de volgende heren het E.V.O.-diploma: H.M.van Holland, J. G. van Haatten, E. H. van Bentum, J. van de Schilden en J. B. van Wijk. 18

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 18