Carnaval op Aruba Kris-kras over Jamaica MERCURIUS TRADING COMPANY Ondanks het feit dat vooral Amerikaanse biermerken op actieve wijze een markt aandeel op Aruba proberen te verkrijgen, is onze agent Mercurius Trading er de afgelopen jaren in geslaagd de Heineken omzet aldaar aanzienlijk te verhogen. Gezien de vele verkoopbevorderende acti viteiten, mag hier terecht van een Heineken eiland gesproken worden. Een markant voorbeeld vormt ieder jaar weer de Heineken praalwagen, als onder deel van de Carnavalsoptocht. Aangezien het Carnaval op Aruba na Rio de Janeiro de tweede plaats ter wereld inneemt qua populariteit, is het beslist een prestatie te noemen dat de Heineken wagen reeds drie jaren achtereen de eerste prijs voor orgina- liteit in de wacht heeft gesleept. Veel vrije uren worden hiervoor telkens weer door de directeur van Mercurius Trading, de heer Nagtegaal, en zijn mannen aan ons merk besteed. TEL: 23A5 UIT ÉÉN VAN DE BUITENLANDSE BLADEN Op 23 januari was het 15 jaar ge leden, dat Prins Bernhard de Antil liaanse Brouwerij N.V. in Willemstad op Curapao officieel opende. Ter ere van dit derde lustrum werd er die dag open-huis op de brouwe rij gehouden. De directeur, de heer H. A. Da Costa Gomez, brengt in het personeelsblad van de brouwerij in herinnering, dat enkele jaren gele den de produktiecapaciteit tot 120.000 hl per jaar werd opgevoerd. In de loop der jaren werden de lagerkelders verder uitgebreid en in de bottelarij zorgen de moderne ma chinerieën ervoor, dat er 18.000 flessen per uur kunnen worden af gevuld. Verder dankte hij het personeel voor hun inzet en trouw aan het bedrijf met onder andere de Papiamentoe- woorden: Masha danki. Teneinde de afzet van het lokaal geprodu ceerde Heineken extra luister bij te zetten, is een rijdende ton permanent gestatio neerd op Jamaica. Bijna dagelijks rijden medewerkers van 'Intelbrew', de lokale distributie-organisa tie, de ton kris-kras over Jamaica, zodat vooral in het binnenland de aandacht van het publiek naar het Heineken merk wordt getrokken. Deze, en andere activiteiten van de direc teur van 'Intelbrew', Dudley Delapenha, dragen er zorg voor dat de Heineken om zet gestadig stijgt in iedere provincie van Jamaica. 7

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 7