Zevende Technische Conferentie Golf en Heineken op Bahamas De Bahamas zijn een groep eilanden die gelegen is ten oosten van Florida. De eilanden zijn, na vele jaren een Britse ko lonie te zijn geweest, in 1973 onafhanke lijk geworden. Heineken bier geniet grote populariteit op de Bahamas. Dit komt voor een belangrijk deel door de bekendheid die ons bier heeft bij de Amerikaanse toeristen, die in groten getale de Bahamas bezoeken, maar ook niet in het minst door het goede werk en het enthousiasme van onze agent Bahamas Blenders Limited. Bahamas Bienders heeft een hoofdkan toor in de hoofdstad van de Bahamas, Nassau, gelegen op New Providence en een tweede kantoor in Freeport, op het eiland Grand Bahama. Verder heeft men een aantal agenturen en medewerkers op de overige eilanden, The Out Islands. Om de verkoop van Heineken te bevorde ren, worden er onder andere golftoer- nooien georganiseerd. Op foto 1 ziet u van links naar rechts. Mr. Stuart (President van de Bahama Amateur Golf Ass.), Mr. Robert A. D'Ornellas (Vice President/Marketing van Bahamas Blenders), Mr. Bradley B. Roberts (President van Bahamas Blenders) en Mr. Clark (Marketing Trainee bij Bahamas Blen ders). Op The Out Islands is het succes van Bahamas Blenders met Heineken mede gebaseerd op het goede persoonlijke contact van de Bahamas Blenders verte genwoordigers met de klanten. Op foto 2 links Mr. Kemuel Fountain, met naast hem een bareigenaar en zijn vrouw, op het eiland Eleuthera. Kumasi Breweries Ltd. was van 12 tot en met 17 januari de gastheer van de zeven de Technische Conferentie van de West- afrikaanse brouwerijen. Tijdens deze con ferentie, die in de vorm van een klein congres werd gehouden met een duide lijke accent op samenspraak tussen de deelnemers, werden problemen op het ge bied van management, technologie en techniek besproken. Het feit dat iedere deelnemer een eigen bijdrage moest leve ren heeft stellig tot het gewenste succes geleid. Naast deze discussies werden de bieren van de deelnemers aan een uitge breide smaaktoets onderworpen, terwijl ook het bedrijf van de gastheer werd bekeken. Ook bezochten de deelnemers een fabriek van fineer, triplex en multiplex. Tenslotte werd het culturele centrum van Kumasi bezocht, waar traditionele dansen werden opgevoerd. Op de foto v.l.n.r., 1e rij: M.A. Ackummey, V. B.Ababio, E. Frimpong Apau, C. E. O. Barnes, Y. Akuamoah-Boateng, A. Quainoo en E. Aidoo, 2e rij: E. T. Ahulu, R. B. Akowuah, Mrs. Mensah, drs J. Gom- bert, Mr. Darkwa, K. G. Adjei, K. Opare- Anoff en ir J. Th. Jonkers, 3e rij: ir A. M. M. Bartels, Miss G. Mintah, G. H. Ulenberg, drs T. B. Heijbroek, C. D. M. Koopmans, V. I Kuwornu, F. W. R. Steenstra Toussaint, ir L. Th. M. Hiltermann, ir P. Hamers en ir H. Timmer. 6

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 6