Heineken op de 19e Horecava Sinds vijf jaar brengt ons concern de Cognac Otard op de Nederland se markt. Cognac Otard is de enige cognac die rijpen mag binnen de muren van het uit de 13e eeuw daterende Chateau de Cognac. Deze geprivilegieerde drank is door de Nederlandse markt zo goed ont vangen dat de exportdirecteur van Cognac Otard S.A. uit Cognac, de heer G. Guillaume, dit eerste lustrum wilde vieren. Op de Horecava reikte hij aan de directeur van Reuchlin B.V., de heer J. Zellenrath, een gouden fles Cog nac Baron Otard Fine Champagne V.S.O.P. uit. Deze 'prijsuitreiking' vond plaats in de nieuwe Mérito Bodega en werd bijgewoond door enkele genodigden en gadegeslagen door vele passanten in de wandel gangen van de drukbezochte hore cavakbeurs. Evenals vorig jaar was ons concern op deze horecavakbeurs aanwezig met een zeer ruime presentatie, waar in alle produkten vertegenwoordigd waren. De belangstelling voor deze Horecava was bijzonder groot. Ruim 64.000 vakgenoten (tien procent meer dan in 1974) bezochten deze demon stratie van alles wat er anno 1975 op hun gebied te doen en te koop is. Van dat aantal mochten wij zeer velen in onze stand, die zich grotendeels in de Noordhal van het RAI-complex uit strekte, ontvangen. Nieuw in onze presentatie waren de Jagermeister- stand en de Mérito Bodega, beide van Reuchlin. De Mérito Bodega, een getrouwe ko pie van het Spaanse bodegatype, zal ook op andere beurzen worden inge zet. Zoals gebruikelijk presenteert Heineken op deze beurs niet alleen zijn produkten, maar ook zijn dien stenpakket, zoals geleverd door Bouw bureau en Commercieel Technische Dienst. In beide opzichten, zowel com mercieel als wat de dienstenverlening betrof, is onze deelneming aan deze 19e Horecava bijzonder succesvol ver lopen. Vermelding als extra kleurige noot ver dient tenslotte nog de verkoop - in een kraampje - van de stof met Heineken- opdruk die, met het Carnaval in het vooruitzicht, dagelijks met vele tien tallen meters over de toonbank ging. Bij de foto's: 1 De 'inwijding' van de Mérito Bodega door de heer Claus Nowack, exportdirecteur van Bode gas Marques del Mérito, Jerez. Op de foto rechts en links van hem respectievelijk de he ren J. Zellenrath, directeur, en P. H. van Heijst, product manager van Reuchlin B.V. 2 De Jagermeister-stand en de Mérito Bodega. 3 de Heineken stof die dagelijks met vele tientallen meters over de toonbank ging. 4 In de biertuin heerste de bekende, gezellige drukte. 5 Whitbread's Ideal Barmaid 1974, Caroline Page, bracht een kort bezoek aan de Horecava en tapte in The Brittania Pub (een van de onder delen van onze stand) een groot aantal pinten Tankard en Brewmaster weg.

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 4