vers veel val in dit nummer f Vrijdag 14 februari werd in Londen een overeenkomst tot samenwerking getekend tussen Duncan, Gilbey and Matheson group of companies, in ternationale distillateurs, en Heine- ken. Heineken verkrijgt een aanzien lijk minderheidsbelang in Duncan, Gilbey and Matheson. Zowel Heineken als Duncan, Gilbey and Matheson hebben belangen in Europa, het Caraïbische gebied, Afrika en Azië. Doel van de samenwerking is het gezamenlijk uitbouwen van interna tionale gedistilleerdbelangen. Op de voorpagina: Impressie van verschillende facetten van Van Olffen te Hattem: assortimentsfoto's van de mer ken Zwarte Kip, Bistro en Tenido; enkele van de ruim 120 houten fusten, die tot voor kort werden gebruikt; een luchtfoto van het complex te Hat tem; een display voor Bistro-wijnen tijdens een beurs. Op de achterpagina: Het pand van Van Olffen vlak na de Tweede We reldoorlog te Overschie. 26STE JAARGANG 2/75 PERSONEELSBLAD VAN HET HEIN EKEN-CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 Redactie W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. A. Lodeweegs Mej. P. A. M. Reijnders Vaste medewerkers: Mej. H. D. van den Steenhoven R. G. H. Elfrink Redactiecommissie: Mr. J. Th. Kappelle Mr D. P. de Graaf W. H. Koimans Mr L. M. Pahud de Mortanges Ir J. B. R. Schwietert H. A. H. Verlinden Mr W. F. J. Westermann Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): A. E. van Tongeren Amsterdam (Mauritskade): H. A. Hesse Rotterdam (Crooswijksesingel): P. A. van Baarle Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Den Bosch (Zandzuigerstraat): H. M. Sikking Den Bosch (Zuidwal): F. C. J. Kuijpers Zwolle: L. J. van Rhijn Bunnik: J. H. Havekes Zoeterwoude: Mej. L. M. Eenhuizen Leeuwarden: Ir W. Kool Hattem: A. J. Voortman Zoals uit de colofon blijkt, is met ingang van dit nummer de samenstelling van de redactie gewijzigd. Deze zal voortaan be staan uit een team onder leiding van de heer W. J. Bruggeman als hoofdredacteur. Hij wordt geassisteerd door mejuffrouw A. Lodeweegs en mejuffrouw P. A. M. Reijn ders. De heer R. G. H. Elfrink, die voorheen naast zijn redacteurschap van Vers van 't Vat reeds de perszaken voor het concern behartigde, zal tevens als vaste mede werker aan de redactie verbonden blijven. Verder zal mejuffrouw H. D. van den Steen hoven als vaste medewerkster eveneens deel gaan uitmaken van het redactieteam. Dit team zal, in dezelfde samenstelling, ook de verschijning van onze commerciële uitgave Tap en Schap verzorgen. Ten slotte zal de heer Bruggeman zijn mede werking aan de totstandkoming van het periodiek Heineken's Technisch Nieuws voortzetten. Om het personeel van Coebergh, Bokma en Van Olffen meer bij Vers van 't Vat te betrekken werden in Schiedam, Rotter dam (Maaskade), Leeuwarden en Hattem correspondenten gezocht, die u in neven staande kolom terug kunt vinden. Ook voor Zoeterwoude werd een correspondent schap ingesteld. In de Redactiecommissie verwelkomen we twee nieuwe leden. De plaats van de heer J. F. Stap werd reeds enige tijd geleden waargenomen door de heer H. A. H. Ver linden als vertegenwoordiger van de groep Economische Zaken, Financiën en Infor matieverwerking (E.F.!.). De heer G. H. Uien- berg, die wegens drukke werkzaamheden niet langer deel van de commissie kon uitmaken, is opgevolgd door de heer ir J. B. R. Schwietert als representant van de Technische Divse, daaronder begrepen het onderhouden van de contacten met de groep Heineken Technisch Beheer. Onze dank gaat uit naar de heren Stap en Uien- berg voor de positieve bijdrage die zij aan ons blad hebben geleverd. Wij vertrouwen dat de heren Verlinden en Schwietert, als ook de nieuwe correspondenten, hun diverse taken voor Vers van 't Vat met veel genoegen zullen vervullen. Redactiecommissie ll; Pagina 1 Van Olffen, Hattem 2 Colofon 3 Kantoorgebouw Den Bosch 4 Horecava 5 Ondernemingsraden bijeen te Amsterdam 6 Bahamas; Technische Conferentie 7 Aruba; Jamaica 8 en 9 Papierbesparing 10 IJskarting 11, 12 en 13 Van Olffen te Hattem: wijnen, advocaat, vruchtenwijn en limonades 14 en 15 Scherven brengen (hobby)geluk! 16 en 17 Jaarfeesten; Verenigingsnieuws 18 Ideeënbus-nieuwe-stijl 19 Jubilea pensioneringen 20 en 21 Kroniek 22 en 23 Proost 24 Historische foto 2

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 2