Boem is ho! Heineken Hoek in Antwerpen Sinds 23 januari jl. staat er een nieuwe Heineken Hoek op de Keizerlei 19 te Ant werpen, een eigen exploitatie van Heine ken Nederland B.V. De verbouwing van het pand, de inrich ting en installatie geschiedde onder super visie van het Heineken Bouwbureau te Rotterdam, vertegenwoordigd door de heer B. M.J.Smits, die interieuradviezen gaf. De firma EBEB uit Antwerpen zorgde voor de uitvoering van de totale ver bouwing. Verdeeld over de parterre en de entresol zijn er 130 zitplaatsen. Mevrouw E. Brabants is zaakvoerster. Al twaalf jaar leidde zij het horecagebeuren in de vroe gere Heineken Hoek, onderdeel van het Hotel de Londres, dat ook op de Keizer lei was gevestigd. Zij hoopt dan ook vele van haar oude klanten weer in de nieuwe omgeving terug te zien. Bij de opening waren namens Heineken onder meer aanwezig (op de foto v.l.n.r.) de heren P. Kranenberg, directeur Horeca- ontwikkeling, P. J. Hafkamp, hoofd afde ling eigen exploitaties, R. W. Strobos, Hei neken België N.V., B. M.J.Smits, Bouw bureau en R. Kortleven, Heineken België. In het midden mevrouw E. Brabants. Op de andere foto: De Heineken Hoek, gele gen aan het kruispunt van Keizerlee en Anneessensstraat. Als door een wonder bleef een aantal collega's in Den Bosch de voortijdige af braak van hun kantoor bespaard, zou het 'sterke verhaal' bij deze foto kunnen lui den. Het was in ieder geval wel zo dat de zandlaag voorkwam dat eind vorig jaar de door een defect enigszins uit zijn koers geraakte vrachtauto meer schade aan richtte dan een lichtelijk ontzette wand. En aangezien het oudste kantoorgebouw in Den Bosch nog steeds uit hout bestaat, was die schade snel verholpen. De be dreigde kamer in het kantoor was die van de heer B.C. Vink, chef onderhoud... 22

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 22