Bossche gepensioneerden bijeen roet. De heer P. J. A. Suykerbuyk is ver gezeld van zijn echtgenote, op 20 januari uit Trinidad in Nederland aangekomen. IrC. B. van Driel van Wageningen is op 25 januari met zijn gezin teruggekeerd naar Singapore. De familie A. van der Est is op 27 januari vertrokken naar St. Lucia waar de heer Van der Est sinds die datum werkzaam is als montagespecialist bij het nieuwbouwprojekt. De heer P. D. Verduin is eveneens met zijn gezin vertrokken naar St. Lucia en wel op 28 januari. De heer Verduin is daar werkzaam als isolatie specialist. De familie D. Coppoolse is op 31 januari in Nederland aangekomen. De heer Coppoolse is sinds 3 februari ge plaatst in de vestiging aan de Maurits- kade te Amsterdam. Drs J. L. B. Wesse- link is sinds 4 februari werkzaam bij Whit- bread Co. Ltd. in Luton. -k De familie H. Otter is op 5 februari, na genoten ver lof, weer teruggereisd naar Kigali. De familie C. P. Westra is op 8 februari met verlof in Nederland aangekomen. De heer A. A. Kijlstra is sinds 10 februari werk zaam als Heineken Brewer bij de Bryggeri A. B. Falken in Falkenberg. -k De familie B. A. A. Brandt is, na genoten verlof, op 11 februari weer teruggereisd naar Jakarta, -k De heer L. E. Schilling is op 10 februari uit Kuala Lumpur in Nederland aangeko men voor verlof, -k De familie R. Uylenhoet is, na genoten verlof, op 10 februari weer vertrokken naar Lagos. DANKBETUIGINGEN Hartelijk dank aan Raad van Bestuur, directie, leden van de staf, collega's en andere belang- stellenden bij mijn afscheid wegens pensionering. A. Moelee Langs deze weg zeg ik alle medewerkers harte lijk dank voor de bij mijn afscheid getoonde be langstelling en de vele geschenken, die ik tijdens de afscheidsrecepties, zowel in Amsterdam als in Den Bosch heb mogen ontvangen. Het is mij een behoefte alle medewerkers harte lijk dank te zeggen voor de prettige wijze waarop wij in de afgelopen vijftien jaar hebben mogen samenwerken. Aan deze periode zal ik steeds met genoegen terugdenken. Ook de Raad van Bestuur wil ik gaarne mijn erkentelijkheid betuigen voor de geboden gele genheid om van het gehele personeel afscheid te nemen. Nogmaals veel dank aan u allen, waarbij ik de wens uitspreek dat het u en het Heineken-concern goed moge gaan. W. Kloppenburg Mede namens mijn echtgenote wil ik graag langs deze weg de directie van Heineken Brouwerijen B.V., vestiging Mauritskade, mevrouw Van Kooten, mijn vroegere chefs en collega's, hartelijk dank zeggen voor de felicitaties en de attenties die daar waren voor ons 50-jarig huwelijksfeest. Het was voor ons een onvergetelijke dag. H. Kroesen Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn dank aan de Directie, Chefs en collega's voor de vele blijken van belangstelling bij mijn afscheid op 20 december 1974. M. Voorhout GESLAAGD In Den Bosch slaagden voor het E.H.B.O.-diplo ma de heren: J. L. A. M. van Berkom (Bottelarij), J. J. H. van de Bosch (Int. Dienst), G. W. van Buul (Int. Dienst), J. P. van de Burgt (Mag./Int. Transp.), C. W. Damen (Mag./Int. Transp.), A. A. M. de Groot (Int. Transp.), S. P. J. Heerens (Int. Transp.), H. ledema (Bottelarij), A. Menses (Int. Transp.), G. Reuser (Bottelarij), J. C. W. Sampers (Bottelarij), Th. B. de Vries (Bottelarij), A. A. Willemse (Bottelarij) en mej. S. J. M. v. d. Grint (PI. Adm.). In Zoeterwoude/Rotterdam slaagde mej. J. M. H. Metz (Export/Transp. Afd.) voor het tentamen in leiding electronische informatieverwerking. De heer P. H. L. Westenberg (Techn. Ontw.) slaagde voor het examen assistent bedrijfseconoom. Mevr. G. J. Heineman (Seer. Div. Overs.) slaagde voor steno Nederlands. Mej. A. M. Krügel (Med. Dienst) slaagde voor het examen bedrijfsverpleegkundige. De heren A. P. Groenendijk en M. J. Hoogwerf (beide C.A.D.) slaagden voor Reprografie. In 1974 slaagden voor het PBNA-diploma inleiding tot de elektronische informatieverwerking: de heren: C. R. Adam, I.A.D. (A/Wet) G. J. de Baar, Plann. Control Europa (A/Mau) P. A. v. Baarle, Centr. Loon Sal. Adm. (R/Cr) H. Brinks, Concerndocumentatie (A/Wet) J. v. Dartel, Plaatselijke Adm. (H/Zand) W. Dierijck, Logistiek (R/Cr) J. v. Dijk, Bedrijfsbureau (A/Mau) W. A. J. van Dijk, Adm. Organisatie (H/Zand) B.J. Geurts, C.A.D. (A/Wet) H. E. M. Gieling, Bedrijfsbureau (A/Mau) P. J. W.v.d. Ham, Plan. Control Overseas (A/Hko) J. Hirt, Magazijn (Bunnik) J. Kooy, I.A.D. (Bunnik) A. Kriek, Plaatselijke Adm. A/Wet) Mej. S. M. H. Mets, Export Shipping (R/Cr) J. Meyer, Bedrijfsbureau (R/Cr) F. R. Moes, Plaatselijke Adm. (A/Wet) C. G. van Nes, Plann. Control Overseas (A/Hko) R. C. A. Nuyens, Plann. Control Europa (A/Mau) W. M. J. Peeters, Plaatselijke Adm. (Bunnik) Mej. C. Roos, Bedrijfsbureau (R/Cr) H. L. van Santen, Bedrijfsbureau (H/Zand) H. W. Scheeper, Plaatselijke Adm. (A/Boe) B. Selhorst, Bedrijfsbureau (A/Mau) C. J. M. Steenbergen, Bedrijfsbureau (R/Cr) D. J. T. Spits, Plann. Control Europa (A/Mau) R. Tonkes, Bedrijfsbureau (A/Mau) H. de Vette, Kostprijscalculatie (R/Cr) M. Verhulst, I.A.D. (A/Boe) J. Vis, C.A.D. (H/Zand) J. H. Voogel, Plan. Control (R/Alex) Mej. E. Waldt, Plaatselijke Adm. (R/Cr) J. G. A. van Willigenburg, Bedrijfsbureau (A/Wet) J. Wüllschlager, Bedrijfsbureau (Bunnik). IN MEMORIAM J. J. KLOOS Op 30 november 1974 overleed na een ziekteperiode van ruim een jaar, toch nog plotseling, de heer J. J. Kloos. Op de dag van zijn over lijden bestond zijn dienstverband met de Amstel Brouwerij te Amster dam precies twintig jaar. In deze twintig jaar heeft de heer Kloos zich niet alleen doen kennen als een kundig vakman en een pret tige collega, maar ook het sociale aspect van de samenleving in het algemeen en die van de brouwerij werknemers in het bijzonder had zijn volle belangstelling. Deze belangstelling bracht hem on der andere in de Ondernemings raad, waar hij vele jaren actief was. Ook in het vakbondswerk en vereni gingsleven kwam zijn sociale instel ling tot uiting met name als ver trouwensman van de Vakbond. Wij allen zullen zijn inbreng missen. Onze gedachten gaan uit naar me vrouw Kloos, haar dochter, schoon zoon en verdere familieleden. Wij wensen hen die sterkte, die zij zo zeer behoeven om dit verlies te dragen. OVERLEDEN Op 2 januari is de heer G. P. Schrammen overleden, die tot zijn pensionering werk zaam was bij Heineken te Rotterdam. De heer A. C. Heyt, die eertijds werkzaam was bij Heineken te Amsterdam, is op 8 januari overleden. Eveneens op 8 januari overleed de heer J. Breuker, die tot zijn pensionering bij Heineken te Amsterdam werkte. Op 20 januari is de heer J. J.van der Horst, die vóór zijn pensionering bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam werkzaam was, overleden. Mogen zij rusten in vrede. Op 23 januari jl. vond in het ontvangstgebouw in Den Bosch de jaarlijkse bijeenkomst plaats voor de gepensioneerden van onze vestiging aldaar. Er was veel belangstelling voor deze nieuw jaarsreceptie. Enkele tientallen oud-medewerkers, al of niet ver gezeld van hun echtgenote, maakten van deze gelegenheid ge bruik om elkaar en (voor wie dat wilde) de brouwerij en de uitbreidingen weer eens te zien. De heer J. J. van der Eijk, directeur van het Pensioenfonds, was naar Den Bosch gekomen om individuele vragen te beantwoor den. Eveneens aanwezig was het Bossche lid van de Algemene raad van het Pensioenfonds, de heer C. F. M. Verbiesen. Tijdens de bijzonder gezellige ontmoeting werd ook een 'huis houdelijk punt' afgehandeld, namelijk het vaststellen van de jaar lijkse trip die, zo besloot men, op woensdag 4 juni a.s. zal wor den gehouden. 21

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 21