PERSONALIA BUITENLAND Op vrijdag 24 januari werd in het Koelschip van de brouwerij Stadhouderskade te Am sterdam afscheid genomen van de heer A. Moelee wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Moe- m m m lee trad op 27 januari 1955 in dienst als ATSCIIGICI A. MOGIGG Het echtpaar Moelee met, rechts, de heer J. vander Werf. seizoen-chauffeur en werd later in dat jaar aangesteld als directiechauffeur. De zeer druk bezochte bijeenkomst werd geopend door de heer F. U. Verver, die een telegram voorlas van de heer A. H. Heine- ken. Vervolgens werd het woord gevoerd door de heren C. Ham en C. F. Kooy. Namens collega's en personeel overhan digde de heer A. Doderer een complete hengelsport-uitrusting plus bijbehorende 'neut'. De heer M. Ph. Molenaar overhan digde namens de Reklame Service Dienst enige cadeaus en liet zijn gaven vergezeld gaan van een zeer originele toespraak. De heer J. M. Honig memoreerde nog eens, dat de heer Moelee vele jaren particulier chauffeur was van wijlen Dr H. P. Heineken en prees de toewijding waarmee hij deze functie had vervuld. De heer A. Boeklagen wenste de heer Moelee vervolgens nog een goede tijd in gezondheid met echtge note en familie toe. In zijn slotwoord dank te de heer Moelee voor de prettige wijze, waarop hij bij Heineken gewerkt had en in het bijzonder voor de goede samenwer king met collega's in de garage in de Quellijnstraat. Van de gelegenheid om de heer Moelee en zijn familie persoonlijk de hand te drukken, werd door veel aanwezi gen gebruik gemaakt. AMSTERDAM I Geboren: Francis, d.v. M. J. van Wamel (Belading) Rocco en Remy, zoons van R. Stokvis (PI. Adm.). AMSTERDAM II Gehuwd: F. Perez Cayuela (Bottelarij) met mej. M. Martinez Miravete J. A. Benitez Ortuno (Bottelarij) met mej. D. Artero Ortega J. Perez Parra (Lagerkelder) met mej. M. Blesa Perez J. A. Viudes Fernandez (Bottelarij) met mej. A. Morales y Sanchez G. van der Wal (Discount Verk. Groep) met mej. L. I. de Fouw E. H. Hemmes (Marketing Management) met mej. M. Veer G. den Hertog (Marketing Research) met mej. C. M. Vosse H. van Houweninge (Verkoopbev. Thuisverbr.) met mej. C. A. A. Mooy N. A. A. van derDoelen (Spec. Brigade Thuisverbr.) met mej. A. L. M. v. d. Velden. Geboren: Patrick, z.v. G. C. van Heumen (Storingsd.) Stefan J., z.v. G. K. Burgers (Storingsd.) Diana D., d.v. G. J. Brunsveld (Belading) Diana J., d.v. A. Brokkaar (Centr. Magazijn) Yolanda, d.v. M. Tapiolez Gonzalez (Bottelarij) Gisella M., d.v. J. W. Speudel (Intern Transp.) Ingeborg, d.v. P. A. Olivier (Portier) Marije, d.v. P. Hoepman (Marketing Research) Liam, z.v. J. Verheul (Marketing Research) Marscha, d.v. G. J. Hoes (Spec. Brigade Thuisv.) Anouke, d.v. J. H. F. Klarenbeek (Europa Alg.). ZOETERWOUDE/ROTTERDAM Gehuwd: W. B. Martijn (Doe. Centr. Techn.) met mej. A. van Beveren B. C. de Jonge (Gew. Verk. Secr.) met mej. S. E. van der Weele C. J. J. van Rijsinge (Verkoop Horeca) met mej. G. E. Scherpenzeel Geboren Marjolein S., d.v. A. J. F. Bontje (Econ. Analyse) Anthonius, z.v. F. A. Streep (Garage Werkpl.) Melinda D., d.v. F. A. Streep (Garage Werkpl.) Dennis, z.v. D. Huisman (Bottelarij) Marjolein, d.v. L. A. Schumacher (Dienstgebouw) Michael, z.v. A. v. d. Bosch (Verk. Thuisverbr.) Hendrika, d.v. J. Paauwe (Verk. Thuisverbr. Fris) Remco, z.v. A. Angenent (InAcc. Dienst) DEN BOSCH Gehuwd: C. J. E. Smits (Bottelarij) met mej. H. A. M. Hoeze Mej. A. van Duimen (Bedr. Bur.) met de heer H. den Brok J. Moran Barbero (Bottelarij) met mej. C. Gustavo Fernandez M. Costa Martinez (Bottelarij) met mej. R. C. Gonzalez Alfaro A. W. R. de Jong (Expeditie met mej. H. van Os J. H. L. Meij (Gew. Verk. Secr.) met mej. J. Scheltens Mej. A. C. M. Stroinck (Gew. Verk. Secr.) met de heer P. A. C. Wagenaar Mej. C. A. M. Oerlemans (Gew. Verk. Secr.) met de heer J. W. M. van Laarhoven. Geboren: Sylvie, d.v. K. G. Broeren (Mech. Wpl.) Natalia, d.v. E. Frutos Gomez (Bottelarij) Patrick, z.v. P. J. van Ooijen (Gistkelder) John Pierre, z.v. H. A. M. C. Schollen (Int. Transp.) Jeroen, z.v. H. L. J. v. d.Heuvel (Int. Transp.) Maaike, d.v. H. de Vries (Brouwen Alg.) Joyce, d.v. L. J. Jansen (Brouwen Alg.) Angelique, d.v. G. F. Weber (Bottelarij) Lambertus, z.v. A. W. L. van Osch (Bottelarij). Stefan, z.v. G. J. Valk (Langd. ziek) BUNNIK Gehuwd: W. A. Schot (B3) met mej. A. A. van den Bergh. Geboren: Ewan J., z.v. J. Millar (Bottelarij). De familie H. J. M. Francken is op 18 de cember met verlof uit Lagos gekomen. De heer G. M. V. Koster is op 20 december uit Kinshasa in Nederland teruggekeerd -k De heer W. Grethe is op 21 december uit Luanda in Nederland aangekomen en in middels op 27 januari vertrokken naar Bujumbura. De familie J.H.J.vander Zande is op 30 december met verlof uit Lagos in Nederland aangekomen. -k De heer R. Schipper is begin januari met zijn gezin naar Zweden vertrokken, waar hij sinds die datum de functie van Marketing/ Sales Director bekleedt bij de Bryggeri A. B. Falken in Falkenberg. Begin januari werd de heer H. W. Fleilbron uit Paramaribo gedetacheerd op St. Lucia in verband met het nieuwbouwproject op dit eiland, -k De heer en mevrouw W. R. van der Snoek zijn op 2 januari, na genoten verlof, weer ver trokken naar Moundou. -k De heer en me vrouw F. Mulder zijn op 3 januari naar Port of Spain/Trinidad vertrokken. Sinds die da tum is de heer Mulder daar werkzaam als Senior Engineer bij de National Brewing Company Ltd. -k De familie P. C. Meertens is op 4 januari naar Singapore terugge keerd. Op 5 januari is de heer J. van Meel, na zijn verlofperiode, weer naar Bo- ma vertrokken. De heer en mevrouw W. de Vries zijn, na genoten verlof, op 5 januari weer vertrokken naar Mbandaka. k De heer F. N. Glavimans is, vergezeld van zijn gezin, op 6 januari weer naar Kinshasa vertrokken. De familie W. G. Regtien is op 8 januari met verlof uit Lagos in Nederland aangekomen. -k Drs A. N. Ninck Blok is op 13 januari naar Samles- bury vertrokken, waar hij sedertdien werk zaam is bij Whitbread Co Ltd. Zijn echt genote is hem op 1 februari gevolgd, -k De heer H.J.J.M. Rijven bevindt zich sinds 13 januari met zijn gezin op St. Lucia. De heer Rijven is daar belast met de monta geleiding van het nieuwbouwproject, -k De familie E. T. Wilmink is op 13 januari, na genoten veriof, weer vertrokken naar Bei- 20

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 20