AFSCHEID F. X. M. A. DELLEVOET Op 19 december bereikte de heer F. X. M. A. Dellevoet (foto boven) de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Dellevoet werkte in diverse afdelingen van de vestiging Rotterdam, maar was de laatste jaren om gezondheidsrede nen niet meer in actieve dienst van Heineken. Om die gedenkwaardige dag toch niet ongemerkt voorbij te laten gaan, brachten enkele afgevaar digden van de brouwerij een bezoek aan huize Dellevoet, waar zij bijzonder gastvrij werden ontvangen. N. EPSKAMP Op 19 december werd in de kantine van het kantoor in de Alexanderpolder het 25-jarig jubileum van de heer N. Epskamp gevierd. De heer Epskamp, die lange tijd werkzaam is geweest in de Bottelarij van de Rotterdamse ves tiging, is momenteel medewerker van de postkamer in Zoeterwoude. Drs J. J. O. Goos dankte de heer Eps kamp namens directie en bedrijfslei ding en overhandigde hem de jubi- leumspeld met bijbehorende gratifica tie. Tijdens de receptie werden de heer Epskamp en zijn echtgenote (foto rechts) door velen gelukgewenst en toegesproken door de heer L. Hof. J. C. ZUYDENDORP Op 16 januari was de heer J. C. Zuy- dendorp van de afdeling Emballage te Zoeterwoude 25 jaar jaar in dienst van Heineken. 's Middags werd de heer Zuydendorp met echtgenote en dochter welkom geheten door drs J. J. C. Goos, die de jubilaris namens de bedrijfsleiding dank overbracht en hem onderscheidde met de jubileum- speld. Tijdens de receptie in de kan tine werd de heer Zuydendorp door zijn chef, de heer A. M. Prins, toege sproken. AFSCHEID M. VOORHOUT EN W. C. VLIEGENTHART Eind december werden de in het kantoor Alexanderpolder gehuisveste afdelingen van Heineken Technisch Beheer overgeplaatst naar Zoeterwoude. In verband hiermee gin gen de heren M. Voorhout en W. C. Vliegenthart van het Centraal Tekeningen Archief enigszins vervroegd met pen sioen. Vanzelfsprekend waren op 20 december bij de af scheidsreceptie in de kantine ook de echtgenotes van de heren Voorhout en Vliegenthart aanwezig. De heer W. F. N. Malcorps, chef van de Tekenkamer, sprak beide echtparen toe. Er werden diverse cadeaus aangebo den en veel collega's gaven blijk van hun belangstelling. 19

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 19