Heineken jaarfeest Amsterdam Bij de foto's: 1 Rond Nick Nichollis, de crazy cartoonist, schaarde zich een groot aantal nieuws gierigen, van wie sommigen het geluk hadden uitgetekend te worden. 2 Liefhebbers van de Zuidamerikaanse mu ziek op de dansvloer. 3 Een wervelende flamenco-opvoering door Maristella, Juan en Paco. Het Congresgebouw van de R.A.I. in Am sterdam was weer gekozen om op 8 februari jl. een groot aantal feestgangers te ontvangen. Het feest had dit jaar een andere opzet. Het werd een wandelfeest, wat wil zeggen dat iedereen naar wens van attractie naar attractie kon lopen. Een van de hoogtepunten van de avond was voor velen het optreden van het Rus- sisch-Oekraïens zang- en dansensemble Kalinka. Dit werd voorafgegaan door een openingswoord van mevrouw E. Benders, voorzitster van de personeelsvereniging te Bunnik. Wie zin had in een dansje kon dat doen op de maat van verschillende genres mu ziek. Zo waren er bijvoorbeeld de Buf foons, Sonora Ritmica, die Zuid-Ameri kaanse muziek brachten en de 7-Up Disc- jockey met zijn discotheek en go-go girls. Zelfs de carnavalstonen waren te horen, gespeeld door het XYZ-orkest. Maar ook diegenen die wel iets anders wilden kwamen aan hun trekken. Spaanse werknemers zagen een stukje Spanje terug in de vorm van het danspaar Maris tella y Juan Antonio, begeleid door de bekende flamencogitarist Paco Fernandez. Bij de waarzegster kon eenieder de toe komst te weten komen en de heer Lever knipte op zeer kunstige wijze silhouetten van de aanwezigen. Alles bij elkaar is het een feest geworden waar velen met plezier aan terug zullen denken. 16

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 16