PERSONALIA BUITENLAND Jaarfeest in de RAI Nieuwjaars bijeenkomst gepensioneerden AMSTERDAM I Geboren: Jörgen, z.v. W. W. A. Klein (Gistkelder) AMSTERDAM II Gehuwd: Mej. J. M. Dresscher (Kantine) met de heer F. C. Köehler Geboren: Jonathan, z.v. J. Koster (Legkelder) Marcel J., z.v. E. M. Blom (Belading) Gehuwd: J. W. A. de Werdt (Technol. Dienst) met mej. M. G. H. Verlinden M. A. W. M. v. d. Bighelaar (Bott.) met mej. A. Schel C. Smits (Bott.) met mej. H. Hoeze W. H. v. d. Horst (Bott.) met mej. T. H. M. Frederiks Geboren: Monica, d.v. S. Alonso Caballero (Bott.) Adriana, d.v. J. W. M. van Keulen (Bott.) Jörgen, z.v. M. Coense (Int. Tr.) Jeroen, z.v. M. v. d. Koevering (Int. Tr.) Ingeborg, d.v. L. W. M. Thewessen (Proces- techn. DANKBETUIGINGEN Namens mijn vrouw en mijzelf, dank ik een ieder, die heeft bijgedragen aan mijn afscheidscadeaus ter gelegenheid van mijn pensionering en, voor zover het mogelijk was, voor uw aanwezigheid. Tevens voor hen, die de voorbereidende werk zaamheden hebben verricht, alsmede een toe spraak hebben gehouden, onze welgemeende dank. A. Wilschut OVERLEDEN Woensdag 4 december is onze gepen sioneerde oud-medewerker, de heer H. van Groot Battové, op 81-jarige leeftijd over leden. De heer Groot Battové was vóór zijn pensionering werkzaam bij de brou werij Stadhouderskade te Amsterdam. De heer K. A. Dooijeweerd, gepensioneerd oud-medewerker van de brouwerij Stad houderskade te Amsterdam, is donderdag 5 december 1974 op 84-jarige leeftijd overleden. Woensdag 11 december 1974 is de heer N. Gorter overleden. De heer Gorter was tot zijn pensionering werkzaam bij de brouwerij Stadhouderskade te Amsterdam. Mogen zij rusten in vrede. De familie H. Otter is op 15 november uit Kigali in Nederland aangekomen voor ver lof. De familie P. C. Meertens is op 19 november uit Singapore aangekomen om het verlof in Nederland door te brengen. Ir R. Uylenhoet is op 20 november uit Lagos in Nederland aangekomen. Zijn vrouw en kinderen waren reeds hier. De heer P. Y. Klotz is op 23 november uit Moundou voor verlof in Nederland aange komen. De familie C. van der Molen is op 24 november, na genoten verlof, naar Jakarta vetrokken. De heer J. Rosier is op 26 november met zijn gezin weer vertrokken naar Lagos. Ir C. B. van Driel van Wageningen is op 27 november met zijn gezin voor verlof uit Singapore over gekomen. De familie J. W. Smit is op 30 november uit Jakarta voor verlof in Nederland aangekomen. De heer F. B. M. Monsma is op 3 december weer naar Boma vertrokken. Zijn gezin hoopt hem spoedig te volgen. Eveneens is de heer J. M. van de Sande na genoten verlof naar Boma vertrokken en wel op 4 december. Zijn gezin hoopt hem spoedig na te rei zen. De familie B. A. A. Brandt is op 6 december uit Jakarta voor verlof in Ne derland aangekomen. Eveneens is de heer J. van Meel uit Boma voor verlof in Nederland aangekomen en wel op 8 de cember. De heer en mevrouw W. de Vries uit Mbandaka bevinden zich sedert 8 december voor verlof in Nederland. De familie E. T. Wilmink is op 15 december uit Beiroet voor verlof in Nederland aan gekomen. Zaterdag 8 februari zal het Jaar feest voor Heineken-medewerkers van de vestigingen Amsterdam I, Amsterdam II en Bunnik worden gehouden in de RAI. Het feest wordt extra luister bijgezet door het optreden van onder anderen: DeBuffoons. deAnimal Crackers, het Russisch Oekraïnisch zang en dansensemble Kalinka en het danspaar Maristella Y Juan An tonio, begeleid door flamingo-gi tarist Marco Ferdinandez Het Jaarfeest begint om 20.00 uur en wordt om 02 00 uur beëin digd. In tegenstelling tot andere jaren treden de artiesten niet op in een zaalprogramma, maar in verschillende zalen van het RAI- complex. Vrijdag 3 januari vond in 't Koolschip van de brouwerij Stadhouderskade te Amster dam de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie voor gepensioneerden van de beide Amster damse vestigingen plaats. Velen maakten van deze gelegenheid ge bruik om elkaar te ontmoeten en weer eens bij te praten. Dr. H. P. Meppelink, directeur Personeel Zaken, sprak als opvolger van de heer W. Kloppenburg, die nu als 'jong gepensioneerde' aanwezig was. De heer J. J. van der Eijk, directeur van het Pensioenfonds, had een goede mededeling over de pensioenen in 1975. Na vertoning van enkele films duurde de gezellige bijeenkomst nog tot laat in de middag. 17

Vers van 't Vat | 1975 | | pagina 17