PERSONALIA BUITENLAND Geslaagd: In Amsterdam I slaagden voor de cursus Pneuma- tiek/Hydrauliek de heren (allen werkzaam bij de Energie- en Storingsdienst): P. Bakker, L. C. J. v. d. Bergh, P. J. Heller, J. Moes, P. Mulder en J. J. Velderman. Voor het diploma Machineschrijven slaagde de heer H. van Schaik (Postkamer). Rotterdam: De heer V. C. Kuling (Adm. Org.) voor Ambi Wisk. Meth. Mej. M. C. Bout (Centr. Loon- en Sal. Adm.) voor Soc. Verz. deel 2. De heer K. J. R. Blaauw (H.R.C.) tentamens Micro Economie, Kostenleer en Bugettering. De heer C. A. Stam (H.R.C.) voor Ambi Wisk. Meth. Mej. A. L. van Houweninge (C.A.D.) voor Steno Nederlands. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw, betuig ik mijn oprechte dank aan directie, chefs en collega's, die de dag van mijn 40-jarig dienstjubileum tot een onvergete lijke hebben gemaakt. De grote belangstelling en de geschenken hebben op mijn vrouw en mij een diepe indruk gemaakt. J. Allart Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn dank aan de directie voor de attentie en bloemen ter gele genheid van ons 50-jarig huwelijksfeest op 12 no vember. C. v. d. Cingel OVERLEDEN Op 17 oktober overleed op 81-jarige leef tijd de heer J. J. F. Ronchetti, eertijds werkzaam bij de Amstel Brouwerij te Am sterdam. Op 21 oktober overleed op 82-jarige leef tijd de heer D. Kootstra, die tof zijn pen sionering werkzaam was bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Mogen zij rusten in vrede. IN MEMORIAM A. G. A. HEESSELS Op vrijdag 8 november kwam door een noodlottig verkeersongeval om het leven de heer A. G. A. Heessels. De heer Heessels bereikte de leef tijd van 34 jaar en was sedert 1 januari 1974 in dienst van Heineken als produktie-medewerker in de Bottelarij te Den Bosch. Voor degenen, die met hem moch ten samenwerken, was hij een op gewekte collega die zin in zijn werk had en bij Heineken duidelijk zijn draai had gevonden. Onze gedachten gaan speciaal uit naar zijn echtgenote en twee jonge kinderen, die hun man en vader zo plotseling moesten verliezen. Het medeleven van de brouwerij gemeenschap moge voor hen een steun zijn dit verlies te dragen. Hij ruste in vrede. IN MEMORIAM B. GYPARIS Op 18 oktober 1974 overleed ge heel onverwacht tijdens het werk de heer B. Gyparis. Hij werd 27 jaar. De heer Gyparis studeerde twee jaar aan de Technische Hogeschool in Delft. Deze studie moest hij on derbreken voor het vervullen van de militaire dienstplicht in Griekenland. Na zijn terugkeer in Nederland trad hij in dienst bij de Dranken handel Verlaan, later overgenomen door Akker-Haring, Den Haag. In deze drankenhandel leerde hij het organisatiewerk kennen, hetgeen de aanleiding werd tot zijn indiensttre ding bij Heineken in september 1974 als organisatiemedewerker op het Hoofdkantoor te Amsterdam. Na een aanvankelijk moeizame start in Nederland had de heer Gyparis in het organisatiewerk zijn bestemming gevonden. Wij hebben de heer Gyparis leren kennen als een gevoelig mens en een zeer ijverige en consciëntieuze werker. Onze gedachten gaan op dit mo ment uit naar zijn echtgenote, zijn zoontje en zijn vader, die door dit verlies zo intens zijn getroffen. Hij ruste in vrede. In aansluiting op het bericht over het Heineken-Schaatsfestijn kan worden ge meld dat de wedstrijden in Groningen op woensdag 15 januari worden gehouden. De heer W. Dijkstra is per 1 september met zijn gezin vertrokken naar Djakarta, waar hij de functie van Brewery Manager op zich heeft genomen. De heer F. B. M. Monsma is op 10 oktober voor verlof in Nederland aangekomen. Zijn vrouw en kinderen waren reeds hier. De heer G. N. Bouma is op 14 oktober met zijn gezin in Trinidad aangekomen, waar de heer Bouma de functie van Chief Brewer op zich heeft genomen. De heer D. Cop- poolse is op 14 oktober weer vertrokken naar Kinshasa. Ir L. T. M. Hiltermann is op 15 oktober met zijn gezin vertrokken naar Lagos, waar hij momenteel de func- t'e van Nigerian Engineering Manager be kleedt. A De heer W. F. Boreel is weer uit Nederland vertrokken en wel naar Kinshasa, op 16 oktober. De familie F. N. Glavimans is op 16 oktober uit Kin shasa in Nederland aangekomen om haar verlof hier door te brengen. Mevrouw J. de Jager is op 17 oktober met haar dochtertje haar man achterna gereisd, die zich reeds sinds 19 september in Thessa loniki bevindt. De heer en mevrouw W. R. van der Snoek zijn op 19 oktober voor verlof uit Moundou in Nederland aange komen. Drs J. Duindam is op 22 okto ber vertrokken naar Singapore, waar hij de funktie van Production Manager op zich heeft genomen. Zijn vrouw zal hem in december volgen. De familie H. Böh- mermann is op 24 oktober vertrokken naar Loulé, waar de heer Böhmermann als Montagespecialist werkzaam zal zijn. Drs W. H. E. Jonkers is, vergezeld van zijn gezin, op 25 oktober naar Surabaja vertrokken. De heer Jonkers bekleedt daar de functie van Finance and Admini stration Manager. De heer M. C. Riedijk is sinds 28 oktober weer in Nederland. Hij is momenteel werkzaam bij de Cen- rale Kwaliteitsdienst Buitenland. Ir B. A. Horstman is met zijn gezin op 29 ok tober uit Lagos in Nederland aangeko men. Per 4 november is hij belast met de bedrijfsleiding van de vestiging aan de Stadhouderskade in Amsterdam. |r R. van den Berge en gezin zijn op 31 oktober uit Surabaja voor verlof in Nederland aan gekomen. Drs A. Moerkerken is per 1 november aangesteld als Brewery Mana ger in Aba. Hij volgt daar drs Heybroek op, die naar Moundou is overgeplaatst. De heer K. de Vries is op 4 november weer met zijn gezin naar Bukavu vertrok ken. De heer J. A. M. van Knippenberg bevindt zich sedert 8 november weer in Kisangani. Zijn vrouw zal hem 22 novem ber nareizen. Drs T. Heybroek is op 13 november aangekomen in Moundou en sinds die datum werkzaam als Directeur Technique. Ir F. P. de Boer is op 14 no vember uit Lagos teruggekeerd. Na geno ten verlof zal hij in Nederland werkzaam zijn binnen het Projectenbureau. De fam. H. Otter is op 15 november voor ver lof in Nederland aangekomen. De heer Th. M. Zwart is op 15 november naar Kinshasa vertrokken, in de functie van Chef Technische Dienst, als opvolger van de heer Coppoolse. Zijn vrouw en zoon zullen hem binnenkort volgen. De fam. S. T. J. Verburg is op 18 november, na ge noten verlof, weer vertrokken naar Kin shasa. 25

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 25