J. Allart 40 jaar bij Heineken P. Th. v.d. Sluijs AMSTERDAM I Gehuwd: Mej. M. Verheul (Bedrijfsbur.) met de heer H. van Dongen (Adm. Buitenl. Belangen) Geboren: Karin M., d.v. K. D. Koning (PI. Adm.) Alexander R., z.v. E. Vleeming (W. Duitsland) Monique, d.v. A. P. de Ruyter (Bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: P. B. Sargentini (Brouwhuis) met mej. J. Kolman J. M. Ares Rodriguez (Bottelarij) met mej. D. N. Castro Velay Geboren: Maria E.. d.v. J. M. Bedoya Morente (Electr. Techn. Werkpl.) Brena, d.v. J. T. C. de Jong (Gistkelder) Karen T.. d.v. F. van Breemen (Bottelarij) ROTTERDAM Gehuwd Mej. A. D. v. Es (Seer. Div. Overseas) met de heer J. v. Dam P. D. Weeda (Cenir. Verk. Adm.) met mej. J. H. E. Koks Geboren: LeonieC., d.v. G. C. Foncke (Techn. Ink.) Hans P., z.v. G. J. P. Twaalfhoven (Techn. Man.) Casper A., z.v. A. J. Nierop (Bottelarij) Ingrid S., d.v. J. v. d. Wel (PI. Adm.) In militaire dienst: C. A. Keijzer (Techn. Ink.) Op 15 oktober werd in een druk bezet te Rotterdamse Raadskelder het 40- jarig jubileum van de heer J. Allart ge vierd. Een bijzondere dag vond de heer P. Bol, directeur Informatieverwerking, die veel respect had voor de wijze waarop de heer Allart al die jaren, en soms onder moeilijke omstandigheden, de brouwerij heeft gediend. In een voor werknemers tamelijk on zekere tijd maakte de heer Allart reeds in 1928 kennis met de brouwerij. Pas zes jaar later kon van een vast dienst verband sprake zijn. De heer Allart startte zijn werkzaamheden bij Heine ken in de stal, werkte een periode in de garage onder meer als directie chauffeur en vervulde een tijdlang de functie van administrateur, totdat hij in juli 1973 naar de Centrale Archief dienst ging. Voor de chef van deze afdeling, de heer J. H. van der Wal, betekende de komst van de heer Allart een grote aanwinst. De heer Allart paste zich snel aan. Jong van geest en met veel humor weet hij bij te dragen tot een prettige werksfeer. Enige stof felijke blijken van waardering begeleid den de toespraak van de heer Van der Wal. Namens de collega's uit Zoeterwoude bood de heer M. M. van Bakel de heer Allart een cadeau onder couvert aan, nadat hij eerst enige gedenkwaardige gebeurtenissen uit het verleden had opgediept. Nadat de heer Allart zijn dank had uit gesproken werd hij, evenals zijn echt genote, door de aanwezigen geluk gewenst. 24 Op donderdag 17 oktober werd de heer P. Th. van der Sluijs in Zoeterwoude als zilveren jubilaris verwelkomd door drs J. J. C. Goos. De heer Van der Sluijs werkte gedurende zijn 25 dienst jaren bij Heineken in diverse afdelin gen, waaronder mouterij/ziederij, trans portdienst, bottelarij, emballage om tenslotte in april 1973 toe te treden tot het bewakingskorps. De officiële huldiging vond plaats in de kamer van de heer Goos. Tijdens de receptie in de kantine werd de heer Van der Sluijs, die in gezelschap was van echtgenote, dochters en zoontje, toegesproken door de heren L. Hof, J. P. Lockhorst en J. Bliek. OEN BOSCH Gehuwd: J. A. M. van Mourik (PI. Adm.) met mej. C. D. M. de Bruijn Geboren: Anne Maria, d.v. J. W. M. van Bijnen (Int. Tr.) Johanna, d.v. T. J. M. Verboort (Stor. Dienst) Marinus, z.v. M. P. v. d. Aker (Stor. Dienst) Johannes, z.v. J. J. Mulders (Ziederij) Claudio, z.v. M. Teijeiro Corral (Int. Dienst) Israël, z.v. F. Mingorance Moya (Bott.) Francisca, d.v. G. W. Koks (Bott.) BUNNIK Geboren: Hendrika G. J., d.v. J. M. Balk (Bottelarij)

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 24