-TEA-EA/- ÉAz Kl£unW£J)S>Tf(\)p VOOKJ>£J£U6P Het is al weer drie jaar geleden, dat wij voor onze jeugdige lezers in dit blad een kleurwedstrijd uitschreven. Misschien herinneren jullie je nog wel hoe onze tekenaar toen een kijkje was gaan nemen in de brouwerij en zijn indrukken op speelse wijze op papier heeft gezet. Waar anders de Heineken- medewerkers hun werk deden, waren voor die gelegenheid allemaal kerstmannetjes in de weer om met z'n allen een lekker glas bier te brouwen. Dit jaar bestaat de Heineken Fanfare uit Den Bosch 15 jaar. Om dat gebeuren extra feestelijk te doen zijn, hebben de kinderen van de muzikanten prachtige tekeningen gemaakt. Dat was een leuk idee. We vonden het alleen jammer, dat niet alle kinderen van Heineken-medewerkers hieraan mee heb ben kunnen doen, want dan waren er vast en zeker nog veel meer mooie platen uit de bus gekomen. Daarom hebben we onze tekenaar en cartoonist Arend van Dam gevraagd om ook eens zo'n vrolijke fanfare te tekenen. Het is natuurlijk niet de hele Heineken Fanfare, want dat zijn zó veel mensen, die kunnen er echt niet allemaal op. Hij heeft echter rechts bovenin een hoekje vrij gelaten, waarin iedereen naar hartelust nog één of meer muzikanten kan bijtekenen. De bedoeling is dus om de plaat naar je eigen fantasie af te maken en dan helemaal te kleuren. Welk materiaal je daar voor gebruikt, doet er niet toe. Het mag kleurpotlood, krijt, viltstift, verf of wat je maar kunt bedenken zijn. De ingekleurde tekeningen moeten vóór 15 januari gestuurd worden aan de Redactie van Vers van 't Vat, Tweede Wete ringplantsoen 21 te Amsterdam. De jury zal de inzendingen in drie groepen verdelen, omdat in de beoordeling je leeftijd meetelt. Die leeftijdsgroepen zijn: tot en met 8 jaar, 9 tot en met 11 jaar, 12 tot en met 15 jaar. Voor elke groep zijn prij zen beschikbaar. Op de achterzijde moeten naam, adres en leeftijd van de inzender worden vermeld. De uitslag van de teken- en kleurwedstrijd wordt gepubliceerd in Vers van 't Vat. De prijswinnaars krijgen eerder al per post bericht. Wij wensen jullie tijdens de komende feestdagen met deze wedstrijd heel veel plezier. 22

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 22