Bronzen Brouwerspaardje alvast naar Amsterdam II Statiefoto in Volendam De directie en verkoopstaf van Dunham Smith, welke firma de Heineken- belangen behartigt met betrekking tot de bierverkoop aan de Amerikaanse militairen over de gehele wereld, was eind oktober enige dagen onze gast. Naast een nadere kennismaking met ons bedrijf stonden bezoeken aan tal van typisch Hollandse attracties op het programma. De heer H. van Boxtel van de Divisie Overseas liet het gehele ge zelschap in Volendam in een authen tiek visserscostuum steken en schroom de niet om zelf als Volendamse op de kiek te gaan. Hoe fraai hij als zij was uitgedost ziet u links op de foto. 1 De heer G. Struiksma met het paardje. 2 Dr H. P. Meppelink tijdens de overhandiging van de replica, welke hij op de arm draagt. 2 Amsterdam II heeft, zoals wij in onze vorige uitgave reeds publiceerden, de Concern Sport Marathon 1974 gewonnen. Met 38 trofeepunten bleven de Amsterdammers de andere vestigingen ruim voor. Om dit te vieren werden alle deel nemers op zaterdag 26 oktober uitgenodigd in de kantine van de brouwerij Mauritskade. Ook de andere vestigingen hadden deputaties gezonden, hoewel Den Bosch op het laatste moment verstek liet gaan, omdat men het niet eens was met de toekenning van de tweede plaats aan Bunnik. Hoewel de uitreiking van de wisseltrofee, te weten het Bronzen Brouwerspaard, pas zal plaatsvinden tijdens het Jaarfeest in januari in het RAI Congrescentrum te Amster dam, mocht de heer G. Struiksma, voorzitter van de Perso neelsvereniging Mauritskade, toch al de replica van het Bronzen Brouwerspaard, in ontvangst nemen. Met een toe passelijke speech werd dit beeldje hem uitgereikt door dr H. P. Meppelink, directeur Personeelzaken. 18

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 18