'DE EEN BUS - NIEUWE - STIJL SLAAT AAN nou,zeg op... wat beter kan! J. van Mil: 400,- De heer J. van Mil (Energie- dienst Den Bosch) stelde voor de wateraftap van de CCL-com- pressoren zodanig te veranderen, dat in plaats van het bestaande magneetventiel, een luchtbedien- de kogelafsluiter wordt geplaatst. Hierdoor wordt veel verlies van CO2 voorkomen. De heer Van Mil ontving een be loning van 400,- en een ge schenk uit groep I. B. Spoor: f 500,- De heer B. Spoor, werkzaam in de Bottelarij Stadhouderskade te Amsterdam, diende een idee in, dat een aanzienlijke besparing opleverde op het bierstorten, tij dens de bouw van de nieuwe bot telarij. De Plaatselijke Ideeënbus commissie beloonde dit idee met 500,- en een geschenk uit groep I. De Ideeënbus-nieuwe-stijl loopt beter dan ooit tevoren. Dat bewijst de res pectabele lijst van beloningen, die wij op deze pagina's publiceren. De ver schillende affiches, die steeds opnieuw de aandacht op het 'gouden ei' vesti gen, wekken blijkbaar inspiratie op. In januari zal er weer een affiche ver schijnen, dat in klein formaat als bij sluiter in de salarisenveloppen gaat en in groot formaat op markante plaatsen in alle vestigingen wordt opgehangen. Bij dit nieuwe gezicht van een jonge werknemer luidt de aankondiging: 'Je weet het toch zo goed, man Nou, zeg op wat beter kan!' Hopelijk voelen zich ook hierdoor weer velen aange sproken. In deze uitgave voor het eerst ook nieuws uit het hoge noorden. Bij Bok- ma in Leeuwarden werden de volgende ideeën beloond: de heer M J Peul (Ex peditie) kreeg een beloning van 40- en één van f 25,-, tevens tweemaal een geschenk uit groep III. Zijn broer, de heer P. Peul (Bottelarij), werd met 40,- beloond en ontving bovendien twee aanmoedigingspremies resp. van 15,- en f 10,-. In Amsterdam I konden deze keer de volgende beloningen worden toege kend: de heer B. Spoor (Bottelarij) zag zijn idee beloond met 500,- en een geschenk uit groep I Een beloning van f 400,- en een geschenk uit groep I ontving de heer J. M. Koeleman (Energie- en Storingsdienst). Voor be schrijving van zijn idee, zie pagina 17. De heer G. de Lange (Bottelarij) kreeg oen beloning van f 175,- en de heer M Bouwer (Belading) ontving f 50,-. Mej. F. M. Nienhuis (Public Rela tions) kwam voor een aanmoedigings premie van f 25,— in aanmerking. Amsterdam II zorgde voor dit nieuws: de heer G Langerak (Techn. Dienst) kreeg een beloning van 75,-. Een bedrag van 50,- ontvingen de heren A. Goos en W. Jumelet (beiden Bela ding/Int. Transport) en F. M. van lersel (Lagerkelders) voor hun ingezonden ideeën. De heer H. Vrolijk (Int. Trans port) ontving 40,- en een geschenk uit groep III. Mej. M. J. Ketting (PI. Pers. Dienst) ontving voor haar idee f 35,-, evenals mej. H. Helenklaken (Inkoop). Verder kwamen voor een aanmoedi gingspremie van f 25,- de heren J. Leijen (Bel./Int. Transport), A. Goos (Bottelarij), P. Goudswaard (Botte larij) en G A. Verkooyen (Mouterij) in aanmerking. Een voorlopige premie van 25,- ging naar de heer P. Goudswaard (Botte larij), terwijl een voorlopige beloning van hetzelfde bedrag voor de heer J. H. Strieker (Int. Transport) was. Dat men in Den Bosch ook weer actief is geweest ziet u aan de volgende opsomming: de heer L. J. Cruijsen (Mech Werkpl.) zag zijn ingestuur de ideeën, waarvan elders een beschrij ving, beloond met f 1200,-. De heer J. van Mil (Energiedienst) ontving 100,- en later nog eens 300,- voor diverse ideeën (ook elders beschre ven). De heer G. van Haren (Gistkelder) kon behalve een aanmoedigingspremie van f 15,- tevens een bedrag van 150,— voor zijn in 'het ei' gedeponeerde ideeën ontvangen. De heer P. Verha gen (Energiedienst) ontving 100,-, terwijl zijn idee voor wellicht nog een hogere beloning naar de Centrale Ideeënbuscommissie is doorgestuurd. Mevr. R. A. M. van Amelsvoort (PI. Pers. Dienst) kreeg een beloning van 75,-. Een beloning van f 50,- was er voor de heren H. A. M. de Ruijter (Bot telarij en L. W. Brancart (Brouwhuis), terwijl de heer P. Heuvelmans (Botte larij) tweemaal voor een beloning van 25,— in aanmerking kwam. Aanmoedigingspremies van 25,- werden toegekend aan de heren D.T. C. van Roosmalen (Bottelarij), M. A van Vugt (Bottelarij) en aan de heren T. Heemskerk en B. Fabrie samen (bei den Bottelarij). De heren J. Faber en F. E. Roskam (beiden Brouwhuis) verdeelden een aanmoedigingspremie van 20,-; Mej. E. Dorff (PI. Adm.) ontving 10,-. In totaal werd aan beloningen en pre mies een bedrag van 3960,— toege kend. We zijn op de juiste weg; laten we hem vervolgen! 16

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 16