Nieuw contract Heineken - Whitbread Verkoopactie in Togo Personeelsbladen uit het buitenland 9 Heineken heeft onlangs met de Engel se brouwerijgroep Whitbread het licen tiecontract voor de produktie van Hei neken bier in Engeland verlengd. Na de tekening van het contract overhan digde de heer A. H. Heineken een an tieke Russische bierpul aan de heer A. Bennett, president-directeur van Whitbread. Ter bevordering van de verkoop van Heineken bier in Togo (West-Afrika) werd enige maanden geleden een groot scheepse actie gehouden. Voor de winkeliers was er een display-wedstrijd en het publiek kon met Heineken bier kennismaken tijdens tal van festiviteiten. De actie werd georganiseerd door onze agent in Togo, de heer Folly Christophe (tweede van links op de foto). Uit tal van brieven, die ons de afgelopen weken van met ons geassocieerde buiten landse brouwerijen bereikten, werd duide lijk, dat vele niet over een eigen perso neelsblad beschikken, of dat men zo'n blad slechts een enkele maal per jaar uit geeft. Het kwartaalblad NBL News van Nigerian Breweries Limited wordt sinds kort op een groter formaat en in offset uitgevoerd. Door gebruik te maken van een steunkleur onder verschillende teksten is een smaak vol geheel ontstaan, dat is verlucht met vele foto's. Het blad gaat wat dieper in op de in juli gehouden aandeelhoudersvergadering te Lagos, waarover Vers van 't Vat reeds berichtte. Onder de kop 'Onze opleiding in Holland' schrijft een van de medewer kers, de heer C. A. Odigbo, over zijn erva ringen tijdens de periode dat hij bij 'Tech nische Opleidingen' van Heineken in Rot terdam was. Aangezien we in het Kerst nummer van Vers van 't Vat een reportage over 'Technische Opleidingen' zullen publi ceren, zullen we zijn verslag tot dan be waren. Veel aandacht wordt besteed aan perso neelsleden, die -5 of 10 jaar bij NBL in dienst waren. De lijst van gehuldigde me dewerkers telt maar liefst 134 namen. Voorts een reportage over de eigen brand weer van de brouwerij te Lagos en de op leiding van dit vrijwilligerskorps. Geme moreerd wordt ook het afscheid van Lagos van onze medewerker, de heer H. Lodder, die als cadeau een paar uit hout en oude zaagbladen geconstrueerde schaatsen kreeg.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 9