Heineken vertegen woordigers: cabaretiers in den dop In de maand augustus heeft een groep je vertegenwoordigers van het district Rotterdam (Thuisverbruik) in de kan tine van zeven grote campings in hun gebied op vrijdag- en zaterdagavonden een Heineken avond gepresenteerd. Een vaste kern van zes man, aangevuld met enkele 'wisselspelers', bracht op deze avonden een compleet amuse mentsprogramma. Dit bestond uit een aantal ronden bingo, een biergo (een bingo met een speelse manier van in formatieoverdracht over de geschiede nis, het bedrijf en het bier van Heine ken), een bierestafette, een spraakwa terval en een bierspel voor twee dames en heren. Het programma werd besloten met het optreden van onze vertegenwoordiger André van de Bosch, die, begeleid door een uit de aanwezige kinderen gevormd zangkoortje, Nederlandse liedjes ten gehore bracht. De in Heineken shirt gestoken enter tainers in den dop hebben in totaal on geveer 1500 campinggasten een bij zonder plezierige avond bezorgd. De opbrengst van de bingo's (een totaal bedrag van f 2500,-) werd aan de respective campings ter beschikking gesteld ten behoeve van activiteiten in het volgende seizoen. 1 Druk overleg aan de jurytafel over de cijfers van de deelnemers aan de spraak waterval. V.l.n.r. de Heineken cabare tiers R. Wolswijk (gedeeltelijk zicht baar), W. J. Hoeben, C. H. Koppenol, A. van der Horn, J. G. Kramer, L. van Gelder en A. van de Bosch. 2 Grote hilariteit verwekte het nummer 'bier drinken uit een fles-met-speen' Heineken presentator Wolswijk, tweede van rechts, van de Verkoop Service Dienst vormde een welkome versterking van het vertegenwoordigersteam, dat in totaal uit elf man bestond. 3 André van de Bosch: 'Dit is een lied alleen voor kinderen 6

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 6