PERSONALIA BUITENLAND Geslaagden Zoeterwoude FOTOCLUB ROTTERDAM 17 De familie A. van der Wilt is, na genoten verlof, op 16 september j.l. weer vertrok ken naar Kinshasa. Op 17 september is de heer F. W. R. Steenstra-Toussaint met zijn gezin vertrokken naar Kumasi. De familie G. J. Witteveen bevindt zich sedert 17 september in Lagos. De heer A. Fer- dinandus is 20 september naar Lagos ver trokken. Zijn vrouw en dochter zullen hem binnenkort achterna reizen. De heer Fer- dinandus heeft daar de functie van Nige rian Technological Controller op zich geno men. Mevrouw vanDeursen heeft zich op 23 september samen met haar zoontje bij haar man in Kisangani gevoegd. De fa milie H. J. Hofman is, na genoten verlof, op 24 september weer naar Lagos ver trokken. Eveneens is de heer C. Schel- tema met zijn gezin sedert 24 september weer in Lagos. De familie H. Timmer is op dezelfde datum uit Kaduna voor verlof in Nederland aangekomen. De heer P. J. Kat is op 26 september met zijn gezin naar Kuala Lumpur vertrokken. Me vrouw van Dalen is op 27 september met haar kinderen naar Loulé vertrokken, waar haar man sinds 20 augustus werkzaam is als montageleider. De familie A. de Voogd is op 27 september naar Lagos ver trokken, waar de heer de Voogd de func tie van Brewery Manager op zich heeft genomen. Mevrouw J. D. Verwey is, sa men met haar dochter op 28 september naar Santarem vertrokken, waar haar man sinds 10 september werkzaam is als mon tagespecialist. De heer en mevrouw E. H. A. Germann zijn op 1 oktober definitief uit Lagos vertrokken. De heer Germann heeft vorig jaar november reeds de pen sioengerechtigde leeftijd bereikt, doch heeft het dienstverband met Nigerian Bre weries Ltd. nog voor één termijn voortge zet. De heer J. A. M. van Knippenberg is op 5 oktober uit Kisangani in Nederland aangekomen. Zijn vrouw was reeds hier. De familie B. Engel is na genoten verlof, op 7 oktober weer naar Singapore ver trokken. In september is de Fotoclub Heineken Rotterdam weer met het seizoen begonnen en de eerste 'Foto van de maand' leverde de hier afgedrukte prent op. Deze foto werd gemaakt door de heer J. van der Hoek, groep senioren. De jury was zeer positief, temeer daar dit een moeilijk te maken foto is. Het is een kwestie van vlug je toestel pakken en snel afdrukken. Vooral de relatie tussen de beide leeuwekoppen komt er goed uit. Toch zijn er meer personen die een dergelijke foto kunnen schieten. Vanzelfsprekend kan iedereen, wanneer hij of zij dat wenst, onze clubavonden (donderdagavond) bezoeken en werk ter jurering inleveren. H. N. de Wit In de kantine van onze brouwerij te Zoeterwoude werden op 27 september de diploma's EHBO, Brandwacht 2de klasse, Bedrijfs brandweer, Procesoperator A. en Technisch Duits uitgereikt aan hen die met goed gevolg aan het examen hadden deelgenomen. De volgende personen ontvingen uit handen van bedrijfsleider drs J. J. C. Goos het diploma EHBO: Mevr. A. C. Ameling Gallas, H. Antonisse, A. de Bruin, H. A. Copier, Th. Dor, W. v. d. Est, C. J. Fel- perlaan, mej. E. A. v. Galen, H. v. d. Horst, J. A. de Jonge, W. J. de Jongh, M. J. Keij, P. M. Kluck, mej. C. Kooien, mej. W. A. Lievaart, J. W. v. d. Linden, P. v. d. Linden, mevr. W. M. v. d. Linden-de Wijs, H. R. Laurens, J. Mollenbrok sr., mevr. H. J. Petri-Sloot, mevr. M. E. Putten-v. d. Poel, P. M. A. Raaphorst, mej. E. Sip, P. Th. v. d. Sluys, C. Versluys, S. v. d. Wal, J. v. d. Wel, mevr. J. M. v. d. Wel- v. d. Perk en J. M. Wit. Brandwacht 2de klasse: G. J. Helmond en C. Kortekaas. Bedrijfsbrandweer: W. J. Barros Bala. Procesoperator A: J. P. Mollenbrok, J. Teygeman en J. Zwanenburg. Technisch Duits: C. Hofman. Op de foto's enkele geslaagden en docenten tijdens de diploma uitreiking.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 17