Geslaagd Dankbetuigingen AMSTERDAM I Gehuwd: W. J. M. de Hollander (Techn. Dienst) met mej. H. Overwater Geboren: Michiel, z.v. J. Stapel (Kwal. Dienst) Michiel, z.v. mevr. M. C. Damen CP.P.D.) Said, z.v. M. El Mayouni (Bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: A. H. C. Pijpers (Drankengroothandels) met mej. E. v. d. Hout Mej. A. Kahman (Gew. Verk. Seer.) met de heer J. G. Lentz J. A. Swagerman (PI. Adm.) met mej. G. O. Leusink Geboren: Esther, d.v. R. Laarman (Vrachtwagens) Cristina, d.v. M. Gomez Boullon (Bottelarij) Rafael, z.v. R. Grandal Castro (Bottelarij) Maarten, z.v. J. de Roos (Kwal. Dienst) Tjeerd, z.v. A. Visser (Storingsdienst) Hendrik J., z.v. H. B. Haikes (Gew. Verk. Secr. Zwolle) Johannes, z.v. R. H. C. de Visser (Gew. Verk. Secr. Zwolle) Ralph, z.v. K. Schipper (Spec. Brig. Horeca) Richard, z.v. B. Weiman (Reel. Service) ROTTERDAM/ZOETERWOUDE Gehuwd: Mej. M. C. J. Cornelissen (Export/Transportafd. met de heer B. S. L. Getrouw Mej. M. A. de Jong (Export/Transportafd.) met de heer J. Pinkster C. P. M. van Viegen (Doe. Centr. Techn.) met me.j M. Scheerder A. Ramos (Bottelarij) met mej. A. Borsje J. H. Wijnholds (Verk. Thuisverbr.) met mej. M. F. Cramer A. den Heijer (Rekencentrum) met mej. A. Schinkelshoek Geboren: Edwin S., z.v. E. Snelting-van de Krogt (Centr. Verk. Adm.) Sven E., z.v. M. Offerman (Centr. Verk. Adm.) In militaire dienst: J. v. Doeselaar (Centr. Kwal. Dienst) DEN BOSCH Gehuwd: H. L. M. M. v. d. Wal (Bott.) met mej. E. M. v. d. Horst Geboren: Ellen, d.v. M. Kivit (Bott.) Jolanda, d.v. J. G. Kradolfer (Int. Transport) Jovita, d.v. P. Reyes Martinez (Bott.) Marieke, d.v. J. A. M. Schellen (Technol. Dienst) Maria, d.v. R. Lobato Herrera (Bott.) Marinus, z.v. C. A. M. Lammers (Bott.) Geert-Jan, z.v. G. A. H. de Laat (Int. Transport) Johannes, z.v. L. Verbeek (Bott.) Martine, d.v. A. P. Buitendijk (Verk. Thuisverbr.) Mark, z.v. P. G. W. Dirks (Verk. Thuisverbr.) Renée, d.v. A. H. B. B. Waalder (Verk. Thuis verbr. Bas, z.v. A. Verhoofdstad (Verk. Horeca) Wendy, d.v. W. v. Hensbergen (Verk. Thuisverbr.) Bas, z.v. mevr. Y. A. G. M. Tims-Giels (Expeditie) BUNNIK Geboren: Bas M., z.v. P. A. M. Heemskerk (Technol. Dienst) Emiel, z.v. S. Smit (Int. Exp.) Jeroen, z.v. J. F. M. van Lunsen (Techn. Dienst) Annetje F., d.v. A. Jansen (PI. Adm.) Mariska M., d.v. M. G. Verweij (Intern Transp.) Brenda, d.v. A. Oosterman (Bottelarij) In militaire dienst: H. D. J. Zuidema (Bottelarij) A. W. Jacobs (Technol. Dienst) In Amsterdam I slaagden voor het diploma MBA: F. Moes (Boekh.) en A. Scheeper (Boekh.); voor Steno Engels: mej. A. E. Dijk (Marktontw. In Amsterdam II slaagden voor het diploma Meet- en Regeltechniek deel I: Th. Bulte, C. A. Pel en A. Visser. Voor Constructie Bankwerker en alge meen: R. Leemhuis. Th. A. Gijsen slaagde voor het diploma Onderhoudsmonteur deel I. Voor het EHBO-diploma slaagden: H.S.Brusik, J.Gupffert, B. Haagedoorn, J. Luising, F. J. H. v. d. Meulen, R. Pastoriza Garcia, P. L. J. Schmidt, K. E. Vin- kenborg, J. de Vos, H. v. d. Waart en H. J. Smit. In Rotterdam slaagde mevr. A. Schouten (Boekh.) voor het praktijkdiploma Boekhouden en A. Ange- nent (I.A.D.) voor het Mavo-diploma. In Den Bosch slaagde voor het Bemetel-diploma- K. G. Broeren (Mech. Werkpl.). Voor de prachtige cadeaus, waaronder de grote bierlaars, wil ik graag iedereen hartelijk dank zeggen, mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinzoon. J. Buis Mede namens mijn echtgenote wil ik graag langs deze weg directie, bedrijfsleiding, chefs en col lega's hartelijk dankzeggen voor de belangstelling, de mooie cadeaus en de vriendelijke woorden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum en mijn afscheid van de brouwerij. H. P. J. Sontag Nu alle indrukken van mijn jubileumviering zijn bezonken, wil ik op deze plaats, mede namens mijn vrouw, nogmaals oprecht dank brengen aan allen, die op welke wijze ook, hebben meegewerkt aan deze onvergetelijke dag. Een reeks van brieven, telegrammen, bloemen, stoffelijke en artistieke geschenken (het Hooglied voor Hoogvliet) en de enorme persoonlijke belang stelling uit alle vestigingen tijdens de receptie, zullen ons deze dag nooit doen vergeten. Mijn allerhartelijkste dank hiervoor. P. L. A. C. Hoogvliet IN MEMORIAM G. VAN HEUMEN Na een langdurig ziekbed is op 30 september j.l. op 54-jarige leeftijd overleden de heer G. van Heumen. De heer Van Heumen was sedert september 1956 in onze dienst als servicemonteur bij de Commercieel Technische Dienst, oorspronkelijk werkend vanuit het kantoor Eind hoven, later, na de oprichting van de vestiging Den Bosch, vanuit Den Bosch. In de heer Van Heumen verliezen wij een medewerker, die zowel bij zijn collega's als bij onze afnemers gezien en gewaardeerd was. Ook tijdens zijn ziekte bleef hij steeds belangstelling en meeleven tonen met zijn collega's en hun werk. Hoezeer hij ook binnen de groep van het Verkoopkantoor Den Bosch gemist zal worden, in de eerste plaats gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw en kinderen, die nu de goede zorgen, waarmede hij zijn gezin steeds omringde, voorgoed zullen moeten missen. Mogen zij overtuigd zijn van ons medeleven in hun verdriet om dit verlies. Hij ruste in vrede. IN MEMORIAM M. KUYS Op weg van de brouwerij naar zijn huis overleed op 13 september op 43-jarige leeftijd de heer M. Kuys, medewerker van de afdeling Gist- kelder van de Bossche brouwerij. De heer Kuys, die slechts sedert januari 1974 in dienst van Heineken was, had zich in korte tijd tot een gewaardeerd collega en medewer ker weten te maken. De verslagenheid om dit tragische afscheid was daarom groot. Zijn echtgenote en kinderen mogen zich verzekerd weten van het medeleven van de gehele brouwerijgemeen schap. Hij ruste in vrede. 16

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 16