Reisvereniging Vers van 't Vat, Rotterdam Eerste laboratoria in Zoeterwoude Nieuwe bedrijfsleider Amsterdam I brengen. De familie H. R. van Eeuwijk is op 22 augustus voor verlof in Neder land aangekomen. De heer van Eeuw-k heeft inmiddels zijn werk in Nederland hervat. De heer en mevrouw J. J. Meurs zijn op 23 augustus vertrokken naar Thes saloniki. Mevr. W. Meyer is op 25 au gustus uit Moundou aangekomen. De familie W. J. Vermolen uit Boma brengt sinds 26 augustus haar verlof in Neder land door. De heer B. Engel is met zijn gezin op 31 augustus uit Singapore aan gekomen voor verlof. Mevr. C. B van Driel van Wageningen is met haar kin deren uit Indonesië in Nederland gearri veerd. Binnenkort zullen zij naar Singa pore vertrekken, waar haar man de functie van brewmaster op zich heeft genomen. De heer J. O. Dik is na ge noten verlof op 1 september naar Thes saloniki vertrokken, vergezeld van zijn ge zin. De heer M. G. Kakebeeke is op 2 september vertrokken naar Athene. Zijn gezin zal hem binnenkort volgen. De familie S. T. J. Verburg is op 3 september uit Kinshasa in Nederland aangekomen. De heer T. E. H. Haggenmacher is op 5 september vertrokken naar Kaduna. De heer D. Berveling is 7 september voor ver lof uit Lagos in Nederland aangekomen. Inmiddels heeft hij zijn vroegere functie bij H.T.B. weer opgenomen. Mevr. J. A. M. van Knippenberg is 10 september in Nederland aangekomen, uit Kisangani. De heer J. D. Verwey is op 10 september naar Santarem vertrokken Zijn vrouw en dochter zullen hem binnenkort achterna reizen. De heer F. P. de Boer is 13 sep tember weer naar Lagos vertrokken. Eveneens op 13 september is de familie B. Th. Hoedt weer vertrokken naar Lagos. De Reisvereniging Vers van 't Vat heeft op 31 augustus weer haar jaarlijkse feest avond gehouden in de Raadskelder. Het bestuur had voor deze keer gekozen voor The Music Four. Onze voorzitter, de heer C. Zwaan, opende de avond en vond het prettig om alle gezichten weer te zien na de vakanties. Het werd een gezellige avond met muziek, zang en dans en vanzelfsprekend een glas Heineken bier. Er waren fraaie prijzen te winnen bij onze Tombola, die aan het eind van deze ge slaagde avond werd gehouden. W. F. C. van Otterloo secretaris De laboratoria van het Technologisch Cen trum, die voorheen gevestigd waren in een van de gebouwen van de brouwerij Croos- wijksesingel te Rotterdam, hebben reeds een nieuw onderkomen gevonden in het kantoorgebouw te Zoeterwoude. De foto toont één van de laboratoria. Hier wordt onder meer het Heineken en Amstel bier, dat in het buitenland wordt geproduceerd, nauwkeurig onderzocht. Ook de eigen bieren van de met ons geassocieerde brouwerijen in het buitenland worden hier geanalyseerd. Alle medewerkers zijn met de nieuwe zeer ruime behuizing in Zoeter woude best tevreden. Ir B. A. Horstman (foto boven) zal per 1 november 1974 worden belast met de bedrijfsleiding van onze vestiging aan de Stadhouderskade. De heer Horstman is thans Nigerian Technical Manager in Lagos. Ir R. W. Welmers, de huidige bedrijfs leider te Amsterdam I, wordt met ingang van dezelfde datum Produktie Manager van de Groep Gedistilleerd en Wijn. 21

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 21