PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM Gehuwd: Mej. Y. H. Holtackers (Boekh.) met de heer C. J. Wildschut F. Moes (Administr.) met mej. I. Hojny Geboren: Sander-Jeroeri, z.v. G. v. d. Brink (Marktontw.) Floris O., z.v. A. J. Messing (Marktontw.) Margriet, d.v. M. Verhulst (Int. Account. Dienst) Kim, d.v. G. J. Harmsen (Koelschip) Marije C., d.v. R. G. A. Noorbergen (Adm. Org.) Markus F., z.v. G. J. Croese (Alg. Zaken Over seas) Bya, d.v. B.H Fettah (Bottelarij) Marianne Y., d.v. J. W. J. van der Eyk (Brouwen Alg. Hameda, d.v. M. B. Mechbal (Bottelarij) Mirka, d.v. W. Mulder (Kelders) Nanda, d.v. mevrouw M. Hoefsmid (Bedrijfs bureau) Arie Pieter, z.v. N. G. Gudde (Energiedienst) AMSTERDAM II Gehuwd: F. Hakkert (Bottelarij) met mej. E. A. Engel C. J. Kooyman (Markt. Onderz.) met mej. J. A. E. Blokland Geboren: Marieke, d.v. P. B. F. Diesveld (Afd. Boekh.) Bianca M., d.v. C. Sikking (Bottelarij) Ramona G. E., d.v. L. Wiggerrnans (Belading) Ramona, d.v M. de Wit (Fustenvul Afd.) Brian, z.v. mevr. L. Gerhard-Walst (Kantine) Jesse, z.v. T. Evink (Drankengr.handels) ROTTERDAM Gehuwd: J. A. v. Wijk (Pers. Stafd.) met mej. J. E. M. Jaspers S. F. M. Sinnecker (HRC) rnet mej. J. M. T. Baars G. G. Bolink (Doc. Centr. Techn.) met mej. A. Wilgenhof (Econ. Analyse) Mej. G. J. Reinders (Verpak. Ontw.) met de heer M. H. Heinernan Mej. J. L. A. M. Koot (Prod. Inkoop) met de heer A. Engels Geboren: Claudia B., d.v. H. P. v. Gent (Adm. Org.) Relnoud W., z.v. H. B. Degelink-Ansems de Vries (Bedr. Geneesk. Dienst) Dennis, z.v. P. Tromp (Centr. Verk. Adm.) Mirjam, d.v. J. P. Boom (Boekh.) Sophie, d.v. L. Mengoli (H.T.B.) Karijn, d.v. M. G. Kakebeek (Tech. Opl.) Marije, d.v. J. G. v. Dalen (Proj. Bur.) Sasja, d.v. J. H. Voogel (Plann. Contr.) Nancy J., d.v. J. de Jager (Proj. Bur.) iïi militaire dienst: R. Lockhorst (Seer. Div. Overseas) Uit militaire dienst: G. J. Rijsdijk (Exp. Transp.) DEN BOSCH Gehuwd: M. H. v. d. Heijden (Verv. Dienst) met mej. M. J. Schaeffer A. P. A. Verbeek (Electrotechn. Werkpl.) met mej. L. Lopez Morero L. Wolfs (Int. Transp.) met mej. J. C. W. Voesenek B. M. M. de jong (Bottelarij) met mej. J. v. Rooij P. J. T. M. Haans (Techn. Dienst) met mej. M. J. Bijenhof Mej. M. E. F. Meulenbroek (Verk. Seor.) met de heer Ph. H. J. v. Huizen Mej. D. J. P. Verhoeven (Boekh.) met de heer M. W. Sleutjes Geboren: Arjan, z.v. J. Kornaat (Onderhoud) Jan Willem, z.v W. H. Dekkers (Bottelarij) Wendy, d.v. A. J. Klokgieters (Bottelarij) Rebecca, d.v. H. J. G. M. v. d. Berk (Bottelarij) Ingrid, d.v. E. H. Bronkhorst (Verk. Thuisverbr.) Mark, z.v. P. G. W. Dirks (Verk. Thuisverbr.) Simone M., d.v. R. D. Smeulders (Int. Acc. Dienst) Barbara, d.v. j. Peels-Kaffener (Loonadm.) In militaire dienst: J. J. J. F. Versteegh (Bottelarij) M. G. E. v. d. Bogaert (Bottelarij) Uit militaire dienst: P. E. J. C. v. Oort (Technol. Dienst) BUNNIK Geboren: Viola, d.v. W. M. J. Peeters (Boekh.) DANKBETUIGINGEN Voor de belangstelling bij mijn afscheid op 28 juni j.l., welke u door uw aanwezigheid, en door de fraaie geschenken heeft getoond, wil ik u gaarne langs deze weg, rnede namens mijn vrouw mijn oprechte dank betuigen. Speciaal de vele tele grammen van nagenoeg alle buitenlandse onder nemingen hebben op ons een hartverwarmende indruk gemaakt. E. Ruyter Mede namens mijn echtgenote, dank ik de bazen en collega's voor de mooie bloemen en cadeaus bij mijn pensionering. G. Kat IN MEMORIAM H. VAN HEMERT Ons bereikte het droeve bericht, dat op 29 augustus de heer H. van Hemert is overleden. De heer Van Hemert, die 46 jaar oud was, is ge durende acht jaar in de bottelarij van onze vestiging Den Bosch werk zaam geweest. Hij heeft zich doen kennen ais een ijverige medewerker, die altijd een grote inzet toonde. Zijn plotselinge heengaan betekent voor allen, die met hem hebben samengewerkt, een grote slag. We wensen zijn vrouw en kinderen de kracht toe om dit zware verlies te dragen. Moge hij ruste in vrede. IN MEMORIAM J. NOORLANDER Volkomen onverwacht bereikte ons het bericht, dat plotseling op 47- jarige leeftijd op 4 augustus is over leden de heer J. Noorlander. De heer Noorlander was sedert de cember 1957 als machinebankwer ker/monteur werkzaam in onze Technische Dienst te Rotterdam en was als één der eersten overge plaatst naar ons nieuwe bedrijf in Zoeterwoude. Hij stond bekend als een goede en prettige medewerker, waarop men kon vertrouwen. Hij heeft met zorg de nodige aandacht besteed aan bijscholing en cursussen. Onze gedachten gaan uit naar zijn gezin, dat echtgenoot en vader moet missen. Dat hij ruste in vrede. RECTIFICATIE In de Kroniek van het vorige nummer diende ge lezen te worden onder Amsterdam I, Gehuwd: C. E. Tan A Kiam met mej. I. Stoks (in plaats van mej. D. Camacho Parra). Voor de gemaakte fout bieden wij de betrokkenen onze verontschuldigingen aan. Red. De heer L. Mengoli is 3 augustus uit Braz zaville aangekomen voor een kort verlof en is inmiddels weer teruggereisd, -k De familie H. Heilbron is 15 augustus uit Pa ramaribo overgekomen om het verlof in Nederland door te brengen. De heer M. de Jager is 15 augustus uit Martinique in Nederland aangekomen Zijn vrouw was reeds hier. De familie R. Lans is 19 au gustus na genoten verlof weer vertrokken naar Kuala Lumpur. De heer J. G. van Dalen is 20 augustus naar Loulé vertrok ken, waar hij de functie van montagelei der op zich heeft genomen. Zijn gezin zal hem spoedig volgen. De familie K. de Vries is 20 augustus uit Bukavu aangeko men om haar verlof in Nederland door te 20

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 20