Introductie Heineken bij Dreher Italië Personeelsbladen uit het buitenland Heineken Cup voor Engels cricketteam De oogst aan personeelsbladen van de met ons geassocieerde buiten landse brouwerijen was de afgelo pen weken helaas nog zeer beschei den. 'Nos Serbeseria' van de Antil liaanse Brouwerij op Curacao meldt dat is begonnen met de bouw van een nieuwe, zeer grote opslagloods naast het bestaande brouwerijcom plex. De loods wordt 20 meter breed en 60 meter lang en zal dus een vloeroppervlakte hebben van 1200 vierkante meter. Wanneer de bouw aan het eind van dit jaar ge reed is, beschikt de brouwerij over 3110 vierkante meter opslagruimte voor vol en leeg goed. Een perspec tief tekening van de brouwerij met de nieuwe loods, zoals deze is op genomen in 'Nos Serbeseria' druk ken we hierbij af. A ,1 - - - •i- Tweeëndertig Engelse cricketclubs hebben de afgelopen zomer deelgeno men aan het toernooi om de Heineken County Cup. Winnaar werden de Lei- cester Nomads, die in de finale Mar ket Harborough versloegen. Peter Roe van Heineken Limited in Londen reikte de beker uit aan R. Pratt, aanvoerder van Leicester Nomads. Voor het gehele team waren er bier pullen, die goed van pas kwamen toen er op de overwinning een toast werd uitgebracht. meïnekeiV Sinds de deelname van Heineken en Whit- bread in de Italiaanse brouwerijgroep Dreher worden er tal van activiteiten ontplooid. Begin september werd een drie tal introductiebijeenkomsten gehouden, waarop de verkoopstaf en het vertegen woordigerskorps werden geïnformeerd over Heineken bier, dat van 1 september af door de Birra Dreher-organisatie in heel Italië wordt verkocht. Tijdens de eerste bijeenkomst in Milaan werd een uiteenzet ting gegeven door de heer R. Habbershaw (marketing manager Divisie Europa). Achter de tafel bij die gelegenheid v.l.n.r. op de foto de heren S. Patrone (verkoop directeur Dreher), R. Habbershaw, H. Kaiff (area-manager Divisie Europa) en A. Beretta (adjunct-directeur verkoop van Dreher). De uiteenzetting van de heer Habbershaw werd door een vrouwelijke tolk vertaald. Alle echtgenotes van de ver tegenwoordigers kregen ter gelegenheid van de introductie zeven rode rozen thuis gestuurd. Inmiddels arriveren vanuit Ne derland dagelijks vrachtauto's met Heine ken bier.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 11