Sociaal plan B3 ondertekend PERSONALIA BUITENLAND GESLAAGD Onderscheiding voor produktie 7-UP in Bunnik De heer Van Leeuwen en zijn familie betuigen hierbij hun erkentelijkheid voor de vele blijken van belangstelling, zowel van het personeel van de Heineken-brouwerijen als van vertegenwoordi gers van diverse opleidingsinstituten, ondervonden tijdens de afscheidsreceptie op 29 mei j.l. De belangstelling, aanbieding van mooie geschen ken, alsmede het gezellig samenzijn, dat alles zal onuitwisbare indrukken achterlaten. J. H. van Leeuwen Mede namens mijn huisgenoten betuig ik mijn oprechte dank aan directie, chefs en personeel voor de belangstelling en alles wat ik tijdens mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. Zwanenburg Mijn oprechte dank wil ik, mede namens mijn vrouw, betuigen aan allen die op enigerlei wijze ertoe hebben bijgedragen, dat mijn 25-jarig jubi leum op 3 mei j.l. tot een voor ons gedenkwaar dige feestdag is uitgegroeid. P. J. Driessen Voor de mij aangeboden receptie op 1 mei j.l. bij mijn pensionering wil ik U mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dankzeggen. C. G. van Lunsen Voor de belangstelling bij mijn 25-jarig dienst- jubileum wil ik op deze plaats graag mijn harte lijke dank uiten. H. J. Bolthof Hartelijk dank voor de geweldige dag die mij en mijn gezin is geboden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Ook wil ik mijn collega's en alle anderen, die hebben bijgedragen aan de ge weldige cadeaus, hartelijk dank zeggen. G. Mulder W. A. Broedelet (Technische Dienst Bunnik), dragen persluchtmasker. C. Davelaar (Bottelarij Bunnik), dragen perslucht masker. J. Veldhoen (Verk. Fris Zwolle), Marketing Assistent I.S.W. De heer C. P. A. van Rijn is op 24 maart met zijn gezin uit Jakarta teruggekeerd. Op 1 april is de heer J. W. C. Loeff met zijn vrouw uit Moundou in Nederland aan gekomen om hier zijn verlof door te brengen. Uit Lagos is de familie P. Kool voor een verlofperiode in Nederland aan gekomen. Op 13 april is de heer M. H. de Jong met zijn gezin uit Moundou in Nederland aangekomen. Uit Singapore is de heer A. L. M. van Rijn met zijn gezin in Nederland aangekomen. De heer D. Kornaat en zijn vrouw zijn 20 april uit Brazzaville teruggekeerd, om hier het verlof door te brengen. De heer T. B. Heijbroek is met zijn gezin naar Aba ver trokken, na hier zijn verlof te hebben door gebracht. Op 26 april is de heer B. W. Sarre met zijn gezin uit Fort-de-France in Nederland gearriveerd. Uit Kaduna is de familie K. Klute op 29 april in Neder land gearriveerd. Op 30 april is de heer C. van der Molen met zijn gezin uit Su- rabaja voor een verlofperiode in Neder land aangekomen. Na zijn verlof zal de heer Van der Molen naar Kuala Lumpur vertrekken. De heer P. Hamers is met zijn gezin uit Kumasi teruggekeerd om hier zijn verlof door te brengen. Op 6 mei is de familie A. B. Rutgers naar Sin gapore vertrokken na hier het verlof te hebben doorgebracht. De heer P. J. A. Suykerbuyk en zijn gezin zijn op 10 mei uit Lagos in Nederland aangekomen voor een verlofperiode. Uit Singapore is op 12 mei de familie G. W. Voskamp in Ne derland aangekomen om hier het verlof door te brengen. De heer J. H. Voogel en zijn gezin zijn ook op 12 mei uit Ja karta in Nederland gearriveerd. Op 28 maart werd in Bunnik de 'Seven-Up Quality Award' uitgereikt aan ir P. J. Bij- leveld, produktieleider te Bunnik. Deze prijs wordt door Seven-Up jaarlijks uitgereikt aan bottelaars, die aan hoge kwaliteitseisen voldoen, zowel met betrek king tot het produktieproces als tot de kwaliteit van het eindprodukt. Het is de tweede maal dat Vrumona deze prijs ontvangt. Op de foto de heer J. Focke van 7-Up Ne derland (links) en de heer Bijlerveld. Op 11 april j.l. vond in de kantine van ons produktiebedrijf B3 te Bergen op Zoom de ondertekening plaats van het 'Sociaal Begeleidingsplan bij de overplaatsing van de produktie B3 van Bergen op Zoom naar Bunnik'. Van de kant van de vakverenigingen waren aanwezig de heren S. Th. van Bijsterveld, G. G. Maters en Tj. Daane, van Heineken de heer W. Kloppenburg en mr D. P. de Graaf, de werkgroep, die onder leiding van de heer S. A. Schetters heeft gewerkt aan de totstandkoming van dit begeleidingsplan, de begeleidingscommissie, enkele OR-leden en enige vertegenwoordigers van het B3-personeel. Nadat de heer Kloppenburg in zijn openingswoord had gememoreerd dat een dergelijke overplaatsing een nare ingreep is in het leven van de betrokkenen, doch dat gegeven dit feit de getroffen regeling een verantwoorde regeling genoemd mag worden, nam de heer Van Bijsterveld het woord. Hij lichtte toe dat deze problematiek ook voor de vakbonden moeilijk is, waarbij naast het behartigen van de menselijke belangen ook de bedrijfs economische aspecten niet mogen worden verwaarloosd. Gezien de ontwikkelingen in de frisdrankenindustrie was men tot de conclusie gekomen, dat aan de overplaatsing van de produktie naar Bunnik derhalve positief moest worden meegewerkt, op voorwaarde dat de sociale begeleiding goed is, waarbij de problematiek ten aanzien van de betrok ken werknemers en mogelijkheden tot overplaatsing (met de daaraan verbonden facili teiten) centraal staat. De heer Van Bijsterveld vond dat deze aspecten goed en harmo nieus geregeld zijn in dit plan en merkte op dat de vakbond hiervoor dankbaar is. Hij sprak de hoop uit dat dit begeleidingsplan niet alleen naar de letter, maar ook naar de geest, een goed plan zal zijn. Hij zag het als een belangrijke taak voor de begeleidings commissie te komen tot een goede toepassing van de getroffen regeling. Hierna werd overgegaan tot het tekenen van de stukken. Op de foto v.l.n.r. de heren Van Bijsterveld, Daane, Maters, Den Hond, Kloppenburg, Schetters, De Graaf en Folmer. 21

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 21