toelichting jaarverslag voor de gezamenlijke ondernemingsraden Dinsdag 5 maart werd in 't Koelschip van de brouwerij Van der Helststraat te Amsterdam de gezamenlijke verga dering van de Ondernemingsraden van ons concern gehouden. De heer J. F. Stap, directeur Financiën, gaf een toelichting op de cijfers van het boekjaar 1972/73. Met name ver telde hij de Ondernemingsraadsleden over de resultaten van Heineken Neder lands Beheer B.V. en over de wijze waarop consolidatie van de tot onze onderneming behorende bedrijven tot stand komt. De vergadering, onder voorzitterschap van de heer W. Kloppenburg, werd bij gewoond door de voorzitter van de Raad van Commissarissen van Heine ken Nederlands Beheer B.V., de heer A. Jiskoot, en door ir R. van Marwijk Kooy en drs G. van Schaik, die de directie van Heineken Nederlands Be heer B.V., te weten Heineken N.V., vertegenwoordigden. Voorts was aan wezig de directeur van de Stichting Heineken Pensioenfonds, de heer J. J. van der Eijk. Nadat aan het einde van de ochtend de officiële vergadering was gesloten, werd gezamenlijk de lunch gebruikt, waarna de heer J. van der Werf, lid van de Raad van Bestuur van Heine ken N.V., een uiteenzetting gaf over de opbouw en de gang van zaken binnen de Divisie Europa. Bij de foto's 1 De heer J. F. Stap geeft een toelichting op de jaarcijfers. 2 Achter de tafel v.l.n.r. drs G. van Schaik, ir R. van Marwijk Kooy, A. Jiskoot, W. Kloppenburg, J. F. Stap en J. J. van der Eijk. 3 en 4 Leden van de Ondernemingsraden, luiste rend naar de toelichting. 8

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 8