ROKA-stand Bokma orgel Vrouwengilde per fiets over brouwerijterrein Happig 23 Dit ongeveer 25 jaar oude, in België gebouwde orgel werd onlangs het eigendom van de Tilburg- se antiekhandelaar en orgelliefhebber Franken. Na revisie kreeg het kostbare bezit een plaats in de woonkamer van de familie Franken, waar het door de vader des huizes veelvuldig wordt be speeld. Omdat er bij die gelegenheden altijd een glas Bokma wordt gedronken, gaf men het de naam van één van onze produkten, zodat dit juweeltje van huisvlijt voortaan als 'Het Bokma Orgel' te boek staat. Heineken van alle markten thuis' was het thema, waarmee ons concern zich op de ROKA 1974 aan de levensmiddelenhandel presenteerde. Op deze beurs, die van 18 tot en met 22 februari in de Utrechtse Jaarbeurs werd gehouden waren de assor- timentsgroepen bier, frisdranken, gedistil leerd wijn in één stand ondergebracht. Onze concernpresentatie behoorde daar mee tot de grootste van deze 19de ROKA. Ruim 45 dames, leden van het R.K. Vrou wengilde uit Zoeterwoude, brachten don derdag 7 februari per fiets een bezoek aan onze nieuwbouw te Zoeterwoude. Onder aanvoering van mevrouw P. J. Det- mers, de echtgenote van de burgemeester van Zoeterwoude, maakten zij een rondrit over het terrein. Ir J. C. Onderwater en de heer T. Dikken begeleidden het gezel schap eveneens op de fiets en gaven bij de verschillende onderdelen deskundige uitleg. Het was een vreemd gezicht een zo grote groep door de immense bottelarij te zien fietsen. De Dienst Public Relations ontvangt veelvuldig foto's, waarop onze produkten of reclame-uitingen in relatie tot mens en dier zijn vereeuwigd. We zouden er in dit blad vele pagina's mee kunnen vullen. We doen dat echter slechts bij hoge uitzondering en dit maal eigenlijk voornamelijk omdat het een foto van ons personeelslid, de heer H. Bulens (Technische Inkoop Rotterdam/Alexanderpolder) betreft.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 23