Heineken op de Huishoudbeurs 20 AMSTERDAM I Gehuwd Mej. M. P. Zweverink (PI. Adm.) met de heer R. Kaales H. J. G. Guntlisbergen (PI. Adm.) met mej. W. J. H. Hopman Mej. R. de Heus (PI. Adm.) met de heer J. J. H. L. v. d. Ven Geboren Dennis, z.v. E. A. van Weeren (Div. Overseas) Martha S., d.v. A. Ypma (Div. Overseas) Nadine C., d.v. P. J. v. d. Water (C.A.D.) Adriaan, z.v. M. Voormolen (Div. Europa) AMSTERDAM II Gehuwd J. T. C. de Jong (Gistkelder) met mej. N. Micic M. Tapiolez Gonzalez (Bott.) met mej. A. Cepeda Torres J. M. Bedoya Mourente (Electr. Werkpl.) met mej. C. Hidalgo Jimenez J. A. v. Wessum (Intern Transport) met mej. N. v. Ast H. J. Foppen (C.T.D.) met mej. A. H. Bruine Ph. A. Engel (Beh. Onr. Goed) met mej. M. A. F. J. Willekens K. Schipper (Spec. Brigade) met mej. M. L. de Rijk Geboren Malika, d.v. A. M. M. Abbou (Bott.) Luis M., z.v. A. Ramous Furones (Bott.) Gines C., z.v. L. Navarro Alcazar (Bott.) Yolanda, d.v. A. Sanduende Pena (Legkelder) Eric, z.v. M. P. A. Roelands (Storingsdienst) Jose A., z.v. J. A. Garcia Martinez (Intern Transport) Debbie, d.v. G. v. d. Burgh (Expeditie) Bianca S., d.v. S. A. de Leng (Gistkelder) Eric E., z.v. P. Rieder (Intern Transport) Saskia, d.v. J. W. v. Egmond (Intern Transport) Nancy R., d.v. J. Harnas (Belading) Bartolome, z.v. B. Parra Parra (Bott.) Jose A., z.v. J. A. Morales Parra (Bott.) Batoula, d.v. M. Ben Ahmed Mohamed (Bot.) André, z.v. B. van Eunen (Bott.) Irma J., d.v. P. J. J. M. van Dam (Intern Transport) Degi, z.v. F. J. C. Mollerus (Verk. Horeca) Miriam, d.v. J.J.Kramer (Spec. Brig.) Anne-Claire, d.v. R. C. A. Nuijens (Econ. Analyse) ROTTERDAM Gehuwd Th. Plugge (C.T.D.) met mej. J. Touw Geboren Patricia D., d.v. K. J. R. Blaauw (H.R.C.) Wolter J., z.v. J. Smit (H.R.C.) Imke D., d.v. H. W. Dijkstra (A.O.) Sebastiaan, z.v. J. Sondag (Werkplanning Hendrik J. W., z.v. H. J. Siegers (Storingsd.) Frimpomaa, d.v. mevr. Appiah-Meeldijk (Telefoon centrale) Ali, z.v. A. H. A. Amarti (Bottelarij) Jan M., z.v. J. R. v. d. Beek (Specialisten Silo's) Bastiaan, z.v. B. G. Scheffers (Thuisverbruik bier) DEN BOSCH Gehuwd J. Vrijhoeven (Bott.) met mej. G. van Esch W. Toemen (E.T.W.) met mej. C. Gerrits R. G. de Groot (Meet en Regel) met mej. N. Essenstam Geboren Edwin, z.v. E. D. Veen (Mag. en Int. Transport) Maddy, d.v. C. J. Oudshoorn (Bott.) Tonny, z.v. A. L. J. M. v. d. Heuvel (Legkelder) Bianca, d.v. C. J. v. d. Ven (Bott.) Sarah, d.v. J. W. M. Beckmann (Bedrijfsbureau) Maikel, z.v. J. M. van Bokhoven (Storingsdienst) Martinus, z.v. A. C. J. Diks (Bott.) Frank, z.v. J. A. van Diejen-de Hart (Interne Dienst) Paul, z.v. W. J. Derks (Bott.) Marcel, z.v. R. R. Khoeblal (Bott.) Nathalie, d.v. R. Roosdorp (Verk. Thuisverbr.) BUNNIK Gehuwd A P. Agterberg (C.V.A.) met mej. M. Broertjes Mej. Th. M. Gerritsen (C.V.A.) met de heer J. N. M. v. Impelen Geboren Jeroen, z.v. G. W. G. M. van Fessem (Loon administratie) Dayah, d.v. J. G. Dekker (PI. Adm.) Esther J., d.v. J. Takke (Bott.) Johan, z.v. G. A. M. van der Avert (B 3) Franciscus J. M., z.v. P. S. van Oostrom (Int. Transport) OVERLEDEN Op dinsdag 19 februari is op 96-jarige leeftijd overleden de heer A. E. Schiller, tot zijn pensionering werkzaam bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Dinsdag 5 maart is op 76-jarige leeftijd overleden de heer J. M. Tops, vóór zijn pensionering werkzaam bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Donderdag 21 maart is op 76-jarige leef tijd overleden de heer G. C. Veerkamp. De heer Veerkamp was tot zijn pensionering werkzaam bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Donderdag 21 maart is op 77-jarige leef tijd overleden de heer J. J. van Beek. De heer Van Beek was tot zijn pensionering werkzaam bij Heineken in Rotterdam. Mogen zij rusten in vrede. IN MEMORIAM N. C. DEN DEKKER Tot onze grote ontsteltenis bereikte ons het bericht dat de heer N. C. den Dekker op 17 maart j.l. geheel onverwacht op 48 jarige leeftijd is overleden. De heer den Dekker kwam in okto ber 1970 in onze dienst en werkte de laatste twee jaar in de schaft- cabine van de bottelarij van de brouwerij Van der Helststraat te Amsterdam. Zijn heengaan betekent voor de gehele brouwerijgemeenschap het verlies van een altijd opgewekt vriend en collega Wij zullen hem blijven herinneren als degene die steeds voor ieder klaarstond en overal, waar hij kwam, de goede stemming erin wist te houden. Hij laat een vrouw en twee jonge kinderen achter. Onze gevoelens van deelneming gaan in de eerste plaats naar hen uit. Moge hij rusten in vrede. Op de Internationale Huishoudbeurs die van 19 t/m 28 april in de RAI te Am sterdam werd gehouden, was Heineken vanzelfsprekend present met een bier stand, die ditmaal ruim 100 m2 besloeg. Op de foto is duidelijk te zien, dat de stand uit pasklare onderdelen is samen gesteld volgens het systeem, waarover we in ons vorige nummer in het artikel over de Afdeling Reclame Service spraken. Ook de uitvoering van deze stand werd door de Afdeling Reclame Service verzorgd.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 20