40-JARIG JUBiLEUM G. F. H. GISCHLER S. A. SCHETTERS AFSCHEID J. BEERMAN AFSCHEID C. G. VAN LUNSEN Onder grote belangstelling werd vrij dag 1 maart in 't Koelschip van de brouwerij Van der Helststraat te Am sterdam het 40-jarig jubileum gevierd van de heer G. F H Gischler, werk zaam op de afdeling Algemene Zaken van de Divisie Overseas. De heer Gischler trad op 1 maart 1934 in dienst bij Heineken op de afdeling Administratie. Aangezien de brouwerij in die jaren vele buitenlandse contac ten kreeg, werd besloten tot oprichting van een afdeling Buitenland, waarbij de heer Gischler toen kwam te werken. In dit kader werd hij enige jaren uit gezonden naar Venezuela, waar hij bij de brouwerij in Caracas werkte als chef Administratie. Na zijn terugkeer werd hij medewerker van de afdeling Algemene Zaken Export, thans be horend tot de Divisie Overseas. De heer Gischler werd op de dag van zijn jubileum eerst ontvangen in de lunchkamer, waar drs A. Miedema, Groepsdirecteur Afrika van de Divisie Overseas, hem de jubileumspeld over handigde. In 't Koelschip werd hij ver volgens toegesproken door de heren J. Siep, hoofd afdeling Algemene Za ken Divisie Overseas, A. W F Kroon, Algemene Zaken Divisie Overseas, drs A. Miedema en G. Leentvaar, Staf dienst Personeel Zaken. Als cadeau van het personeel ontving de heer Gischler een prachtige grammofoon installatie De foto toont de heer Gischler tijdens zijn bijzonder geestig dankwoord. Maandag 1 april werd in 't Koelschip van de brouwerij Van der Helststraat te Amsterdam het 25-jarig jubileum ge vierd van de heer S. A. Schetters, Hoofd Personeel Diensten, adjunct directeur.Tevoren werd de heer Schet ters met zijn gezin ontvangen in de Lunchkamer, waarbij dr H. P. Meppe- link, directeur Personeel Zaken, de jubilaris het gouden jubileum-insigne opspeldde. In 't Koelschip werd de heer Schetters Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd heeft de heer C. G. van Lunsen, werkzaam in de Bot telarij te Bunnik, op vrijdag 1 maart af scheid genomen. In aanwezigheid van vele personeels leden werd hij in de kantine toegespro ken door de bedrijfsleider, ir J. W. den Hond, die de periode van ruim 16 jaar, die de heer Van Lunsen in Bunnik had gewerkt, onder de loep nam. Namens het personeel bood de heer J. V. van Vuuren enige cadeaus, waar onder een boormachine, aan. De chef van de jubilaris, de heer P. Gomes, sprak uit naam van de naaste mede werkers. Op 29 maart nam de heer J. Beerman afscheid van Heineken. Dit gebeurde niet zoals gebruikelijk in de Raads- kelder, maar in huiselijke kring. De heer Beerman, die in 1970 van Tims werd overgeplaatst naar Heineken, werkte in de gistkelder, maar moest het helaas om gezondheidsredenen de laatste tijd wat kalmer aan gaan doen. Reden waarom een delegatie van Hei neken in huize Beerman op bezoek ging om met de familie het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de heer Beerman te gedenken. toegesproken door de heren Meppelink, H. C. Bolk, Personeelchef Divisie Over seas, mr J. Th. Kappelle, Hoofd Public Relations, mr C. J. G. Becht en de heer B. Kommers. Als geschenk van het personeel werd een prachtig tuin- ameublement aangeboden. Onder de vele belangstellenden was ook een delegatie uit Bunnik, aangezien de heer Schetters hier 18 jaren heeft ge werkt. De foto toont de heer Schetters (links) terwijl de heer Meppelink hem de gouden jubileumspeld opsteekt. 19

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 19