J. C. HENDRIKX 40 JAAR IN DIENST H. NOTENBOOM F. SWEBEN Zeer veel belangstelling vanuit het bedrijf en van zijn oud-collega's van Koster's Handelmaatschappij N.V werd betoond bij de receptie van de heer J. C. Hen- drikx, medewerker van het Bedrijfsbureau en het Centraal Magazijn van de vesti ging Bunnik die op 26 februari zijn 40-jarig jubileum vierde in de kantine van deze vestiging. Vooraf werd de jubilaris met zijn familie op de kamer van de bedrijfsleider, ir J. W. den Hond, ontvangen in aanwezigheid van de heren C Kraaij (chef Be drijfsbureau) J Hirt (chef Centraal Magazijn) en J. Havekes (assistent Plaatse lijke Personeel Dienst). Tijdens de receptie werd door ir Den Hond de jubilaris de gouden speld met briljant, alsmede de enveloppe overhandigd. Trots stelde ir Den Hond vast, dat de heer Hendrikx de eerste gouden jubilaris is van de vestiging Bunnik. De jubilaris is eerst werkzaam geweest bij de limonadefabriek 'Joy' van Koster met als laatste functie chef Expeditie. Vervolgens heeft de jubilaris gedurende de laatste drie jaar als medewerker van het Bedrijfsbureau en het Centraal Magazijn gewerkt. Namens de naaste medewerkers overhandigde de heer Kraaij de jubilaris een handbeschilderd Makkumerbord en namens het personeel een gouden horloge met inscriptie. Van zijn oud-collega's ontving hij o.a. een scheerapparaat en van de directie van Koster een platenspeler. De sprekers lieten duidelijk hun waardering blijken over de wijze, waarop de heer Hendrikx zich in Bunnik heeft ingeburgerd en zich van zijn taak kwijt. De jubilaris sprak tenslotte zijn dank uit voor de belangstelling en de cadeaus Op 28 maart was het 25 jaar geleden, dat de heer H Notenboom, directie chauffeur te Rotterdam, bij Heineken in dienst kwam. Natuurlijk was dit een feit, waaraan die dag op gepaste wijze werd herinnerd De heer Notenboom en zijn echtgenote werden welkom gehe ten door drs J. J C. Goos, die de jubi laris, na een gezellig samenzijn in kleine kring, namens directie en be drijfsleiding dankte en hem het jubi leuminsigne opspeldde. Tijdens de re ceptie in de Raadskelder kwamen vele collega's en andere belangstellenden de heer Notenboom feliciteren. De heer C. Brandwijk en collega-chauf feur, de heer A. de Lange, spraken de jubilaris toe. 18 Op donderdag 14 maart jubileerde in Rotterdam de heer F. Sweben. Het eerste deel van zijn diensttijd bij Heine ken werkte de heer Sweben in de garage en vervolgens bij de Commer cieel Technische Dienst. Het hoofd van deze dienst, de heer J. J. Wolff, over handigde de heer Sweben tijdens de receptie in de Raadskelder, het jubi leuminsigne. Ook werd de jubilaris toegesproken door zijn directe chef, de heer J. M. van der Zalm en de heer J. H Dello, districtverkoopleider Horeca Gewest Randstad Zuid. Op de foto de jubilaris (rechts), die uit handen van de heer Wolff de jubi- leumspeld ontvangt.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 18