Lunchconcert in Casino van Den Bosch Twee aan twee Wandelclub Den Bosch Gouden noot voor bistro-karaf De Heineken Fanfare uit Den Bosch heeft zich weer eens op een voortref felijke wijze aan het publiek gepresen teerd. Dat gebeurde op zondag 17 fe bruari in het Casino van Den Bosch, waar ons muziekkorps in de middag uren een concert verzorgde. Vele honderden muziekliefhebbers uit de Brabantse hoofdstad lieten in de feestelijk versierde schouwburgzaal geen plaats onbezet. Dat onze Fanfare zeer ingenomen was met de invitatie werd onderstreept door de heer W. van Rooij, lid van de commissie van advies van de Heineken Fanfare, die aan Casino-directeur L. van Gent een fraai koetsiersglas aanbood. Op het programma stonden o.m. de Royal Air Force Mars en de Kingsways Mars. Voorts vertolkte men het Alle gro uit Drie Inventionen van dirigent Karei van Dijck, waarnaar men niet slechts behoefde te luisteren, maar dat ook als kijkspel grote indruk op het publiek maakte. Na de pauze speelde de Heineken Fanfare een serie melo- diën uit de musical 'Jesus Christ Superstar'. In 'The Joker' van Harold Moss kon men een voortreffelijke trom bone-solo beluisteren van G. de Mug. Het slotstuk 'Wo die Wolga fliesst' bracht het enthousiaste publiek tot een ovationeel handgeklap, waaruit mag worden afgeleid dat de Heineken Fan fare met dit zaaloptreden een enorm stuk goodwill zowel voor het muziek gezelschap als voor ons bedrijf heeft vergaard. Het bestuur van de Heineken Fanfare is sinds half januari als volgt samen gesteld: A. de Mug, voorzitter, J. van Berkom, secretaris, L. Branvard, pen ningmeester, F. Wolbrink, vice-voorzit- ter, W. Scheepens, commissaris mate riaal, A. Tiebosch, 2e commissaris materiaal. 'Deze foto kan onder de toevalstreffers worden gerekend', aldus de heer J. Timmer, die lid is van de Fotoclub Heineken Rotterdam en de foto van de maand februari heeft gemaakt. Het commentaar van de jury, die de foto heeft beoordeeld, luidt: 'het sterke van deze foto is, dat de tweede vogel bijna precies dezelfde houding heeft als de eerste, terwijl ook de dooivlek- ken op het ijs twee aan twee uitkomen. Zonder meer een bijzonder goede foto.' De Wandel Sport Vereniging Heineken Den Bosch heeft voor dit seizoen een zeer uitgebreid programma opgesteld. Hoogtepunten daarin zijn de twee daagse wandeltochten in Bern (Zwit serland) en Diekirch (Luxemburg) en natuurlijk de Vierdaagse van Nijme gen, welke dit jaar van 16 tot en met 19 juli wordt gehouden. Het zag er aanvankelijk voor de Bos sche wandelclub niet zo rooskleurig uit. De belangstelling liep achteruit en even heeft het ernaar uitgezien, dat de wandelactiviteiten in clubverband - evenals in Rotterdam gestaakt zou den worden. Maar door een actieve propaganda en ledenwerving is men er nu weer aardig bovenop geraakt. De club telt thans 16 leden, voor wie ten minste dertien wandeltochten op het programma staan. Het seizoen werd zaterdag 23 maart geopend met de Lentemars door de zeer heuvelachtige en bosrijke omge ving van Nijmegen. Op 6 april werd deelgenomen aan de Nationale Trim- dag en op 20 april zag men de Heine- ken-équipe in de Zevenheuvelentocht in Groesbeek. Dit parcours was gelijk aan dat van de derde dag van de Nijmeegse Vierdaagse, zodat het al een prachtige training voor de nationale wandeltopper was. Voor de Vierdaagse zal de Bossche Wandel Sport Vereni ging overigens versterking krijgen van tenminste vijf wandelaars van de brou werij in Rotterdam, zodat Heineken weer met een flinke delegatie aan de start zal verschijnen. Op de tweejaarlijkse wedstrijd van het Nederlandse Verpakkingscentrum is de Bistro-karaf, die door Van Olffen B.V. vorig jaar november werd uitgebracht, onderscheiden met een Gouden Noot. De jury, die bijzonder was ingenomen met de inzending van de Bistro-karaf, motiveerde haar beslissing tot het toe kennen van de hoogste onderscheiding in deze wedstrijd als volgt: 'De jury heeft grote waardering voor de wijze, waarop aan dit industriële produkt is vormgegeven. Met eigentijdse materia len en door het ontwerp van de karaf is de gewenste Bistro-sfeer ontstaan. De jury kende daarom gaarne een Gouden Noot toe.' 17

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 17