Jeugdfeest in Rotterdam Personeels vereniging Rotterdam viert feest Vrijdag 17 mei, 's avonds om 20.00 uur, wordt er voor de jeugd van de vestiging Rotterdam evenais vorige jaren weer een muziekfeest georgani seerd. Dit jaar gaat het weer op de ouderwetse toer in de Raadskelder van de brouwerij en voor werknemers tot 22 jaar. De groep die zal komen spelen is 'Crown's Clan'. 'Crown's Clan' is een formatie met zeer veel ambitie, wat wel blijkt uit het feit, dat zij 1 jaar na het formeren van de groep al met een single op nr. 29 van de Veronica Top-40 terecht kwam. Zeer zorgvuldig is men daarna gaan bouwen aan een programma voor fijn proevers. Behalve de muzikale en tech nische opbouw is er het laatste jaar ook veel aandacht besteed aan de presentatie. Kortom een fijn groep, met leuke muziek. De personeelsleden in Rotterdam kun nen hun kaarten vanaf 22 april bestel len bij: J Worms, toestel 190; B v. d. Loo. toestel 469; P. v. Baarle, toestel 267. Graag telefonisch, waarna men de kaarten per Interne Post krijgt toe gestuurd. De Personeelsvereniging van Rotter dam heeft haar jaarlijkse feestavond, gehouden op 23 februari j.l., gelijk als in het verleden, op een andere manier georganiseerd dan de overige vestigin gen. Men heeft namelijk alle zalen van café-restaurant 'Engels' in Rotterdam afgehuurd en deze zalen voorzien van een attractie. Er was aan iedereen ge dacht. Voor de ouderen waren er dans- orkesten en voor de jeugd was er o a. een drive-in-show. En zo wandelde oud en jong vrolijk door elkaar. Omdat het feest in carnavalstijd werd gehouden, was iedereen verzocht in carnavalskleding te komen. Slechts een klein groepje mensen had daaraan gehoor gegeven. Mede door de komst van de Boerenkapel uit Den Bosch werd de carnavaleske sfeer niettemin onderstreept. Verder was er een keur van artiesten aanwezig om tussen de dansjes door een voorstelling te geven, namelijk Imca Marina, Ria Valk, het Trio Thessa loniki, het Kwartet Koos Huisman, Ans en Jaap Daniels, het Trio Bram Schil- peroort, het Apollo-kwartet o I v Tonny van Vliet, het Zigeuner ensemble Ka- bani, de Tuna zang- en dansgroep, Hans Knol, Sammy Green, en de Won derland Lichtshow. Mede door deze artiesten is de avond van de 23e februari een groot succes geworden. 15

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 15