béken cpuiili biljarten klaverjassen ehv tafeltennis* tennis vi>sen slotte in de kantine van de Bossche brouwerij. Na elke wedstrijd ontvangt de win nende ploeg een herinneringsbeker. De wisseltrofee voor de winnende vesti ging, het fraaie Bronzen Brouwers- paard alsmede de daarbij behorende replica, zullen waarschijnlijk op een speciale bijeenkomst enige tijd na de laatste wedstrijddag worden uitge reikt. In het verleden was het niet altijd even gemakkelijk om voor elke vestiging teams voor alle takken van sport op de been te brengen. Nu er dit jaar ook nog hockey en kegelen bijkomen, wordt het er niet gemakkelijker op. In het nieuwe reglement houdt men rekening met de mogelijkheid dat niet alle ves tigingen aan alle takken van sport zul len deelnemen. Voor de toekenning van trofeepunten is er een verdeelsleutel gemaakt, die erop neerkomt dat bij 6 deelnemende vestigingen in een tak van sport de winnaar 6 trofeepunten krijgt en dit wordt dan verder afgebouwd naar 1 punt voor de ploeg die als laatste eindigt. Doen b.v. slechts 4 vestigingen in één tak van sport mee, dan krijgt de winnaar ook maar 4 trofeepunten. Wel is de mogelijkheid opengelaten om in gevallen dat een vestiging in een bepaalde tak van sport geen com plete ploeg kan formeren een beroep gedaan mag worden op personeels leden uit andere vestigingen mits deze natuurlijk nog niet waren geselecteerd voor de eigen afvaardiging. Om zoveel mogelijk medewerkers bij de Concern Sport Marathon te betrekken, zal een deelnemer in principe slechts aan één tak. van sport mogen meedoen. Op de mededelingenborden in de diverse vestigingen zullen steeds tijdig vóór de wedstrijden aankondigingen worden opgehangen, waarop staat hoe men zich kan opgeven, bij wie en voor welke datum. Daarvoor is een speciale affiche ontworpen, die voor elke sport apart kan worden ingevuld. Ook zul len op de mededelingenborden na elke wedstrijd de uitslagen en de tussen stand van het klassement om de wis seltrofee worden gepubliceerd. Ook in Vers van 't Vat zal aan de Concern Sport Marathon veel aandacht worden besteed. 13

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 13