kantoor gebouw in den bosch 3 van het gebouw, waarin de liften en het trappenhuis zijn ondergebracht, is 28 meter diep; de vleugel rechts is 15 meter diep. Het souterrain en de begane grond wor den opgetrokken uit baksteen, evenals de dakopbouw. De gevels krijgen een metaalbeplating in een donkerrode k'eur met daartussen a'uminium ramen. De toegang tot het gebouw ligt aan de voorzijde. Via brede trappen komt men op een bordes, dat 1,20 m boven het maaiveld ligt. Bij de eentree is tevens een schuine oprit voor invaliden ge pland. In het souterrain worden onder andere de archieven, de repro-ruimte en de technische P.T.T.-installaties onderge bracht. Op de begane grond komt een grote entreehal met een z.g. binnen tuin, een kantine, een ontvangstruimte voor bezoekers, de postkamer en de telefonistenkamer. De vier verdiepin gen zijn bestemd voor kantoren, deels met een diepte van 4,50 m, deels met een diepte van 6,50 m. In de dak- opbouw komen o.m. de installaties voor de verwarming. Er wordt rekening gehouden met een ruime parkeermoge- lijkheid. Nadat het nieuwe kantoorgebouw in Den Bosch in gebruik is genomen, zul len de meeste houten barakken, die sinds de opening van de brouwerij in 1958 als kantoorruimten in gebruik zijn, worden afgebroken. Ook zal de 'Zuidwal' als kantoor worden opgehe ven. Op onderstaande foto ziet u een deel van de op het brouwerij-terrein aan wezige semi-permanente behuizing. Onze vestiging in Den Bosch krijgt een nieuw kantoorgebouw, dat - als alles volgens plan verloopt - op 1 januari 1976 klaar zal zijn. Het gebouw komt op de hoek van de Rietveldenweg en de Zandzuigerstraat. Het zal plaats bieden aan de bedrijfsleiding en het merendeel van de administratieve diensten, die thans op het brouwerij terrein zijn gehuisvest, alsmede aan de commerciële staf die thans in het ge bouw 'Zuidwal' verblijft. Tevens is in de nieuwbouw een ontvangstruimte voor bezoekers aan de brouwerij geprojec teerd. Met de bouw zal eind mei/begin juni worden begonnen. Bovenstaande schets geeft een indruk van de opzet. Het front, met een breed te van ruim 60 meter, is gesitueerd aan de Rietveldenweg. Het gebouw krijgt een souterrain, een begane grond, vier kantoor-etages en een dak- opbouw. De totale hoogte is 24 meter boven het maaiveld. Het linkergedeelte

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 3