PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM I Gehuwd: G. J. Croese (Alg. Zaken) met mej. J. G. F. Mattheijer A. Ait El Maalam (Belading) met mej. J. C. Steiger J. Bouland (Belading) met mej. J. Koeleman A. P. de Ruyter (Bott.) met mej. J. Teunissen Geboren: Ivo, z.v. R. G. H. Elfrink (Publ. Rel.) Martine S., d.v. mr C.J. Roos (Jur. Zaken) Guido, z.v. K. Nap (Fin.) Abdelmjid, d.v. M. B. J. Sai (Bott.) Omar, z.v. M. A. M. Baliou (Bott.) AMSTERDAM II Gehuwd: W. Bastiaan (E.T.N.) met mej. C. van Veen Mej. G. Staudt (Exp. Mau.) met de heer J. S. Stok Mej. P. A. M. van Brakel (Gew. Verk. Seer. Den Bosch) met de heer J. M. A. van Aarde Geboren: Esther, d.v. G. Hoogland (Land. Reel. Dienst) Yorick, z.v. R. Brouwer (Exp. Mau.) Marisja, d.v. D. de Best (Econ. Analyse) Désiré, d.v. J. L. M. de Turck (C.T.D. Horst) Jeroen, z.v. J. de Jong (Land. Reel. Dienst) Maurice, z.v. B. Visscher (Gew. Verk. Seer. Zwolle) Peter P., z.v. T. L. M. v. Dijk (Verk. Hor. A'dam) Simone, d.v. J. J. M. Chapel (Verk. Ho-. Zwolle) Sander, z.v. J. Dijkstra (Verk. Hor. Zwolle) Linda, d.v. J. J. Commandeur (Verk. Hor. Zwolle) Nicole, d.v. H. W. M. v. d. Akker (Drankengroot handels) Petronella, d.v. C. A. M. Rijkers (Verk. Thuisverbr. Den Bosch) ROTTERDAM Gehuwd: Mej. M. C. Janssen (Export) met de heer N. G. Hansler L. A. Schumacher (Ligkelder) met mej. P. J. Verheul Mej. I. Meeldijk (Tel. Centrale) met de heer G. Appiah Mej. M. M. Groos (Econ. Analyse) met de heer D. de Korte C. L. N. Tindal (Bott.) met mej. E. J. Spek Mej. J. G. Schreutelkamp (Kantine) met de heer B. C. v. Gelder Th. M. v. Strien (Techn. Man.) met mej. W. Hendriks Mej. P.J. Dijksman (C.V.A.) met de heer E. van Gelder Mej. H. G. v. d. Sluys (C.V.A.) met de heer D. M. Eibers Mej. M. van der Graaf (U.R.C.) met de heer J. Mesar H. van Schaik (Wachtkamer) met mej. M. T. Royer Geboren: Amelia T., d.v. E. T. Melicio (Emballage) Simon P., z.v. S. de Wit (Techn. Inkoop) Erik P., z.v. P. v. Leeuwen (Techn. lnko...p) Sander, z.v. F. Witjens (Poortcontrole) Johanna F., d.v. P. J. Ast-v. Oeveren (Seer. B.B.) Johannes C., z.v. J. v. Strien (Fysisch Lab.) Freek, z.v. mevr. I. Oosterom-Kleyngeld (Brouwtechn. Dienst) DEN BOSCH Gehuwd: A. Gonzalez Benito (Bott.) met mej. N. Iglesias Montero Mej. W. A. J. E. Jansen (Loonadm.) met de heer M. M. Subelack 20 W. A. M. van Delft (E.T.W.) met mej. C. Visser A. A. J. van Boxel (Bott.) met mej. C. M. P. E. van Eggelen F. Mingorance Moya (Bott.) met mej. B. Dammers Geboren: Johanna, d.v. C. W. J. A. Stolzenbach (Legkelder) Jürgen, z.v. P. A. A. de Groen (Storingsdienst) Antonius, z.v. W. J. M. de Bruyn (Intern Transp.) Maria, d.v. J. Gomez Neila (Int. Transp. Antoine, z.v. J. M. A. Dollekens (Gistk.) Coen en Mariska, z. en d. van mevr. M. E. J. Elfrink-Damen (Tel. Centr.) BUNNIK Gehuwd: J. M. Balk (Bott.) met mej. J. G. Doornkamp J. B. Dias (Bott.) met mej. J. A. Fortes Silva J. Vervoorn (Int. Transp.) met mej. M. T. Helsdingen (Produktie) R. v. d. Tier (Bott.) met mej. A. v. d. Linden B. J. Dauwerse (Tecnh. Dienst) met mej. H. M. Pot Geboren: Cindy, d.v. mevr. J. E. van Nieuwenhuizen. van Ettekoven (Kantine) Alex, z.v. T. Visser (Bott.) Jessica F.t d.v. F. van Donselaar (Techn. Dienst) GESLAAGDEN De heer R. D. Smeulderc, werkzaam op de afde ling I.A.D. (Interne Accountant Dienst) in Den Bosch, is geslaagd voor het examen M.B.A. De heer A. P. G. van Hirtum (Bedrijfsbureau - Den Bosch) is geslaagd voor het diploma S.P.D. II. Mevrouw E. E. Kleingeld-Meertens (Rotterdam) is geslaagd voor het praktijkexamen Engelse Bedrijfs- correspondentie. De heer F. den Held (Econ. Analyse - Rotterdam) is geslaagd voor het examen van S.P.D. I. De heer A. Maas (Centr. Magazijn - Rotterdam) is geslaagd voor het diploma magazijnmeester P.B.N.A. DANKBETUIGINGEN Graag wil ik iedereen, ook namens mijn vrouw, heel hartelijk bedanken voor de geweldige belang stelling en de vele cadeaus die ik tijdens mijn afscheid op 20 december mocht ontvangen. N. Burgers Mede namens mijn vrouw, wil ik graag iedereen heel hartelijk bedanken voor de belangstelling, de telegrammen en de geweldige cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn afscheid op 29 oktober mocht ontvangen. A. Puype Voor de grote belangstelling, die ik tijdens mijn afscheid mocht ondervinden van directie, chefs vrienden, wil ik graag iedereen heel hartelijk be danken. N. W. Vedder Mede namens mijn moeder, wil ik U allen harte lijk dank zeggen voor de grote belangstelling, de prachtige cadeaus, bloemen en telegrammen, waardoor mijn afscheidsreceptie voor mij onver getelijk zal blijven. Mej. T. Stilting Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn dank aan de directie voor de attentie en bloemen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwe lijksfeest op 24 december. Th. P. Dubbeld Uit Bukavu zijn op 2 december de heer en mevrouw J. de Jager voor een verlof periode in Nederland aangekomen. Op 3 december is de heer C. L. A. Peterse met zijn gezin uit Pointe-a-Pitre in Neder land aangekomen. Na genoten verlof zijn zij op 9 januari teruggekeerd naar Guade loupe. De heer F. G. J. van Amsterdam is op 9 december teruggekeerd uit Dja karta, waar hij tijdelijk werkzaam is ge weest bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia. De heer en mevrouw J. D. Verweij-Stad zijn op 13 december verblijd met de ge boorte van een dochter, die de namen Tirza Tamara heeft gekregen. De heer Th. F. C. Meeles is met zijn gezin op 15 december uit Lagos in Nederland aange komen voor een verlofperiode. Na zijn verlof wordt de heer Meeles in Nederland gestationeerd. De heer H. Rodenburg heeft met zijn gezin van 18 december tot 15 januari het verlof doorgebracht in Nederland, waarna men is terugge reisd naar Kinshasa. De heer H. Böh- mermann is met zijn gezin op 19 decem ber uit Lagos in Nederland aangekomen voor een verlofperiode. De heer W. A. Vermaas is op 19 december terug gekeerd uit Kaduna, waar hij tijdelijk werkzaam is geweest bij Nigerian Brewe ries Ltd. if Eveneens op 19 december is de heer W. I. C. A. van Staveren met zijn vrouw uit Mbandaka voor een verlofpe riode in Nederland gearriveerd. Op 7 januari zijn zij na genoten verlof terugge reisd naar Mbandaka. De heer D. J. von Zboray is met zijn gezin op 20 de cember uit Lagos vertrokken voor een verlofperiode. Op 28 december is te Zeist het huwelijk voltrokken tussen de heer H. R. van Eeuwijk, Assistant Marke ting Manager van P.T. Perusahaan Bir Indonesia, en mejuffrouw C. M. J. Hoo- geveen. De heer en mevrouw Van Eeuwijk zijn op 10 januari naar Surabaja vertrok ken. De heer F. B. M. Monsma is na genoten verlof op 28 december terugge keerd naar Boma. Zijn vrouw en kinde ren hebben zich daar op 9 januari bij hem gevoegd. Na genoten verlof zijn de heer en mevrouw W. G. Regtien met hun kinderen weer naar Lagos vertrokken op 5 januari, -k Eveneens op 5 januari is de heer T. K. B. Albronda met zijn gezin teruggekeerd naar Lagos na genoten ver lof. Op 5 januari is de heer B. Baard met zijn gezin teruggekeerd naar Sura baja, na hier zijn verlof te hebben door gebracht. if De heer en mevrouw F. G. Wolff zijn op 12 januari naar Surabaja vertrokken. De heer Wolff zal daar als Sales Manager Western Indonesia werk zaam zijn bij P.T. Perusahaan Bir Indo nesia. if Op 14 januari is ir A. J. Kruide nier naar Singapore vertrokken, waar hij als Technical Manager werkzaam zal zijn bij Malayan Breweries Pte. Ltd. if Op 12 januari is de heer R. J. P. Wolf met zijn gezin uit Curagao in Europa aangekomen, waar hij zijn verlof zal doorbrengen, if De heer L. van der Male is op 14 januari met zijn gezin uit Djakarta in Nederland teruggekeerd en zal hier zijn verlof door brengen. if De heer D. Coppoolse is met zijn gezin naar Kinshasa vertrokken op 22 januari, na hier van 1 december af zijn verlof te hebben doorgebracht. Op 30 januari is de heer H. G. Liebetrau uit Kinshasa voor een verlofperiode in Europa aangekomen. Mevrouw H. F. H. L. Kruidenier-Bolm is op 6 februari naar Singapore vertrokken, waar haar man reeds enige tijd werkzaam is bij Malayan Breweries Ltd.

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 20