AFSCHEID MEJUFFROUW T. STILTING Op 30 januari j.l. werd in 't Koelschip van de brouwerij Stadhouderskade te Amsterdam afscheid genomen van mejuffrouw T. Stilting, die wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd ons cercern ging verlaten. Een bewijs voor haar populariteit in brede kring, opgebouwd in de 27 jaren, die zij in de divisie, die thans met Overseas wordt aangeduid, werkzaam is geweest, was het feit, dat de zaal tot en mei de laatste plaats was gevuld. Hoezeer mejuffrouw Stilting bij iedereen gezien was bleek ook uit de woorden van drs A. Miedema, groepsdirecteur Overseas, voor wie zij de laatste jaren als secre taresse had gewerkt. Hij bood haar, mede namens haar vorige 'bazen', als geschenk een prachtige ring aan. De heer G. F. H. Gischler vertolkte de gevoelens van de naaste medewerkers, waaruit bleek, dat 'bejaarde mannetjes van nu, eens ook olijke jongens zijn geweest'. Als personeelsgeschenk overhandigde hij enkele attributen voor de nieuwe woning, die mejuffrouw Stilting binnenkort gaat betrekken. Dit gold ook voor de cadeaus, die mejuffrouw J. J. Schoenmaker, vergezeld van de wensen van de collega-secretaressen, aanbood. Tot slot dankte mejuffrouw Stilting alle sprekers en voorts iedereen, die dit af scheid tot een onvergetelijke dag hadden gemaakt. De foto toont mejuffrouw Stilting op het moment, dat drs A. Miedema haar de ring om de vinger schuift. A. T. VAN DE VELDE Op 24 januari werd de heer A.T. van de Velde als eerste zilveren jubilaris van Rotterdam in 1974, door de bedrijfs leiding ontvangen. De heer J. Ykema speldde de heer Van de Velde het jubi leuminsigne op en sprak zijn waarde ring uit voor de wijze waarop de jubi laris zich in de Rotterdamse brouwerij van zijn taak kweet. Hierbij moet ver meld worden dat de heer Van de Velde, die 21 jaar lang werkzaam was bij de Firma Tims, in januari 1970 werd overgeplaatst naar de Bottelarij van Heineken. Namens deze afdeling spra ken de heren M. A. van Zetten en J. P. Lockhorst de jubilaris toe. S. J. SIJMONS De heer S. J. Sijmons (Bottelarij Mauritskade) nam op dinsdag 29 januari na ruim 10 dienstjaren in kleine kring afscheid van de brouwerij en zijn collega's, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Voor deze gelegenheid was er een ontvangst voor de heer Sijmons en zijn echtgenote in de Raadskamer van de vesti ging Mauritskade, in aanwezigheid van de heren F. U. Ver ver (chef Plaatselijke Personeel Dienst), M. M. Herblot (Bottelarij) en H. G. Bander (Bottelarij). Tijdens deze gezellige bijeenkomst werd het woord gevoerd door de heer Herbloi, die tevens namens het personeel een stofzuiger als afscheidscadeau aanbood. P. H. VAN DER VLIET Donderdag 3 januari werd het zilveren jubileum gevierd van de heer P. H. van der Vliet, eerste electro-technische assistent van de vestiging Mauritskade. Op verzoek van de heer Van der Vliet werd er aan dit jubileum weinig ruchtbaarheid ge geven. De jubilaris werd met zijn vrouw, zoon en dochter ontvangen in de kamer van ir W. F. Schipper, bedrijfsleider van de vestiging Mauritskade, waar de afgelopen 25 jaar nog eens onder de loupe werden genomen. De jubileumspeld werd overhandigd door ir Schipper, terwijl ir K. R. Tiktak een enveloppe met inhoud aanbood. 19

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 19