Donderdag 20 december j.l. nam de heer N. Burgers, werkzaam op de ves tiging Van der Helststraat, na ruim 44 dienstjaren, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, af scheid van de brouwerij. De heer Burgers kwam in 1929 in dienst van Heineken. Hij werkte aan vankelijk op de kasafdeling, maar werd later overgeplaatst naar de brou werij aan de Van der Helststraat, waar hij de functie vervulde van secretaris van de bedrijfsleider. AFSCHEID N. W. VEDDER Vrijdag 30 november nam de heer N. W. Vedder van de afde ling Intern Transport Mauritskade, wegens pensionering, na ruim 11 dienstjaren afscheid van ons concern. De heer Vedder, die in mei 1962 in dienst kwam bij de toen malige Amstel Brouwerij, begon zijn loopbaan in de Botte larij, maar werd later overgeplaatst naar de afdeling Intern Transport. De heer Vedder werd met zijn echtgenote ontvangen in de Raadskamer van de vestiging Mauritskade. Hier werd hij toegesproken door ir W. F. Schipper, bedrijfsleider, en zijn chef, de heer K. Fleurbaay, die op zeer humoristische wijze de afgelopen 11 jaar onder de loupe nam. Na het aanbieden van enige cadeaus volgde er een gezellige receptie in de Gijsbreghtkelder. N. BURGERS: AFSCHEID NA 44 DIENSTJAREN Bij zijn afscheid werd de heer Burgers eerst met zijn vrouw ontvangen in de lunchkamer van de vestiging Van der Helststraat, waar hij door de bedrijfs leider, ir R. W. Welmers, met waarde rende woorden werd toegesproken. Daarna volgde er een warm onthaal in 't Koelschip, waar vele collega's en vrienden aanwezig waren. Alvorens men gelegenheid kreeg de heer Bur gers de hand te schudden, werd hij toegesproken door achtereenvolgens de heren B. W. Siemens (Research afdeling), J. Ph. Makkink (Tandarts) en A. Verhoeven (Bottelarij). Een bijzonder aardige attentie was, dat de heer Burgers werd benoemd tot 'Chevalier de taste bière', ofwel 'Ridder in de orde van het bierproe- ven', waarvan de versierselen en de oorkonde hem werden overhandigd door de heer Siemens. Aan deze orde zijn vele voordelen verbonden, o.a. dat hij te allen tijde op de brouwerij mag komen om een pilsje te drinken. Zichtbaar onder de indruk dankte de heer Burgers na de woordenstroom, die vergezeld ging van prachtige ca deaus, waaronder een grasmaaimachi- ne van zijn collega's en een cassette recorder van het personeel van de vestiging Van der Helststraat. P. F. THEUNIS De heer P. F. Theunis, werkzaam in de tapkelder van de vestiging Mauritskade, herdacht maandag 4 februari het feit, dat hij 25 jaar in dienst was van de brouwerij. In de Commissarissenkamer werd de jubilaris met zijn familie ontvangen door ir B. Schwietert (produktieleider) en de heren W. J. H. Krus (afdelingschef Brouwen), H. E. Kiipp (assistent Plaatselijke Personeel Dienst) en M. Brouwer (bouwkundige werkplaats). Na deze ontvangst volgde er een drukbezochte receptie in de Gijsbreghtkelder. Maar alvorens alle aanwezigen de gelegenheid kregen de jubilaris te feliciteren, werd door de heer A. H. Zwart (wachtchef), namens alle collega's en vrienden, een grill aangeboden. Op de foto de jubilaris, terwijl ir Schwietert (rechts) hem de jubileumspeld opsteekt. 18

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 18