In de Amsterdamse RAI zes buffet ten installeren voor de Horecava. Met de rijdende ton twee weken door Friesland voor de Bokbier-promotie, 9 Twintig spandoeken ophangen in Zuid- Limburg ter aankondiging van de Amstel-Goldrace De Heineken Bier koets in Leiden voor de opening van de Brouwerskamer in de Lakenhal. In Rotterdam een goede plaats voor een lichtreclame uitzoeken. 9 Een luifel- stand repareren in de timmerwinkel te Amsterdam Op de kunstijsbaan 'Drenthe' is Assen de reclametoren op zetten voor het Heineken Schaatsfes- tijn. Zes borden met 'Leutexpress' beschilderen voor de Carnavalstrein in Boxtel 9 Met de 'duck' te water voor de 7 UP jutterdag te Egmond aan Zee 9 Met Tante Leen in de Heineken T-Ford een rit door de Amsterdamse Jordaan maken 9 Op het Arnhemse station een nieuwe vitrine voor Bokma- produkten inrichten 9 Het geven van opdrachten aan installateurs voor het plaatsen van 15 ronde-Amstel-licht- bakken in Zeeland 9 Het bouwen van een Heineken-stand op de beurs in Zuid-Laren 9 Met de geluidwagen door Utrecht voor de aktie 'Jantje Beton' 9 Veertig maskerade-poppen maken voor het carnaval in Weert We zouden zó nog vellen vol kunnen tikken, want de lijst van activiteiten van de afdeling 'Reclame Service' is welhaast onuitputtelijk. Je kunt zo gek niet bedenken, of de 'versierders' heb ben er de hand in gehad. Letterlijk dan vooral, want bij 'Reclame Service' zitten voornamelijk 'handige iongens'. Mensen, die een deel van de publiciteit rond onze concernprodukten verzor gen, wat dan meestal gepaard gaat met de nodige 'tam-tam'. Om een zo goed mogelijk beeld van de zeer veel zijdige werkzaamheden te krijgen, houden we de indeling aan. die op deze afdeling ook wordt gehanteerd. Het gaat daarbij om drie groepen: standbouw, buiten-reclame en evene menten. Deze indeling is eigenlijk pas een maand of wat geleden goed van de grond gekomen, sinds de afdeling 'Re clame Service' een nieuwe behuizing RECLAME SERVICE: TOT UW DIERST... 12

Vers van 't Vat | 1974 | | pagina 12