Intern transport/cursisten personalia buitenland AMSTERDAM I Geboren Salvador, z. v. Roderiquez Vicente, S. (Bottelarij) Akela, d. v. M. A. El Kanfoudi (Bottelarij) Aicha, d. v. M. B. H. Chrihi (Bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd J. Damen (PublicRelations) met mej. C. v. d. Berg Geboren Rianne A., d. v. L. Pesman (Centr. Research) GerritJ., z.v.J. Klok (Mech. Werkplaats) Ben. z. v. B. W. G. Winters (Marketing) Babette, d. v. J. Klingeman (Marketing) ROTTERDAM Gehuwd P. H. L. Westenberg (Proj. Bur.) met mej. J. M.Nijquist B. A. Koster (Techn. Inkoop) met mej. J. J. M. Verhoeven H. Lustig (Centr. Lab.) met mej. S. B. van Keinpena H. R. Lourens (Techn. Opleidingen) met mej. M. L. M. Pluim Geboren Yvo, z. v. P. van Baarle (Sal. Adm.) Mirella, d. v. G.J. Bontje (Loonadm.) Rosa, d. v. J. F. Almeida (Bott.) Hayat, z. v. M. A. A. Bukala (Bott.) Ligia, d. v. M. N. Teixeira (Bott.) Monique N., d. v. A. de Bree (Magazijn) DEN BOSCH Gehuwd P. Reyes Martinez (Bott.) met mej. T. ter Heide A. van Boxtel (Bott.) met mej. C. Eggelen Mej. E. M. de Hart (Interne Dienst) met de heer P. G. M. Reuvers Geboren David.z. v. E. M. Beckmann (Bott.) Luis A.,z. v. L. Garcia Perez (Bott.) Wilhelmus A. J., z. v. P. G. v. d. Bersselaar (Storingsdienst) Miranda, d. v. W. C. A. Zwakenberg (Ziederij) BUNNIK Gehuwd J. F. M. v. Lunsen (Technische Dienst) met mej. A. W. M. Miltenburg A. Bosch (Bottelarij) met mej. N. v. Schaik G. C. W. v. Empel (Interne Expeditie) met mej. H. C. J. G. Lathouwers Mej. M. Maas (Verkoop- en Voorraad Adm.) met de heer A. v.d. Maat GESLAAGD Mej. J. M. H. M. Mets (Export - Rotterdam) is geslaagd voor het examen sociale pedagogiek M.O.A. OVERLEDEN Op dinsdag 6 november is op 71-jarige leeftijd overleden onze oud-medewerker de heer J. Paling, tot zijn pensionering werkzaam bij Heineken in Rotterdam. Op maandag 12 november is overleden op 78- jarige leeftijd de heer J. Romers, tot zijn pensione ring werkzaam bij Heineken in Amsterdam. Mogen zij rusten in vrede. DANKBETUIGINGEN Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan directie en collega's voor de bloemen en het geschenk, welke ik ter gelegenheid van mijn pensionering heb mogen ontvangen. Het was voor mij en ook voor mijn vrouw en kinderen, een onvergetelijke dag. A. H. M. Verhoof Met de grote belangstelling voor mijn 25-jarig jubileum nog 'vers' in het geheugen en verrast door de vele kado's, bloemen en telegrammen die men op die dag voor mij 'in 't Vat' had, wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie en allen die hiertoe hebben bijgedragen, mijn hartelijke dank betuigen. Zo n dag alleen al is het waard geweest om 25 jaar voor te werken. C. Dik Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn op rechte dank aan directie en personeel voor de attenties en geschenken, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwe lijksfeest op 7 november mochten ontvangen. G. H. Smink Bij deze zeg ik allen dank voor de vele attenties en belang stelling die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. W. H. Konijnenberg Langs deze weg wil ik de Personeelsvereniging, de mede werkers van de Mauritskade en de Afdeling Speciale Mark ten hartelijk dankzeggen voor de bijzonder mooie attenties, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. C. Borgstein Ir J. W. Meijeraan is met zijn gezin op 3 no vember uit Lagos vertrokken voor een verlof periode in Europa. Op 19 november is de heer G. Quelle met zijn gezin na genoten ver lof teruggekeerd naar Surabaja. Uit Lagos is op 20 november drs A. Moerkerken in Ne derland aangekomen om hier zijn verlof door te brengen. Zijn gezin was reeds in oktober gearriveerd Op 27 november is de heer W. Grethe voor een verlofperiode uit Angola in Nederland aangekomen Na genoten verlof is op 29 november de heer G. J. van Aalst met zijn gezin teruggekeerd naar Brazzaville. Abusievelijk werd in Vers van 't Vat no. 4 een foto gepubliceerd, waaronder vermeld stond 'Geslaagden van de Produktie Technische Basis Cursus en van de Produktie Technische Basis Cursus t.b.v. Intern Transport'. Op de foto stonden echter alleen de cursisten van de Produktie Technische Basis Cursus afgebeeld. Daarom publiceren wij graag nog de goede foto. Het betreft de heren W. A. J. van Antwerpen, J. van Beek, L. B. Belzer, A. W. M. Bouke, J. L. Doomernik, L. L. M. Engelbert, A. J. Hornes, P. J. G. M. Janssen, C. A. Kreté, H. M. Kremers, G. A. H. de Laat, A. J. M. van Leyden, L. Morcus, H. A. F. Mutsaers, J. B. van Nieuwenhoven, A. B. Roza, P. M. T. de Ruyter, R. J. Smits, G. A. J. R. Stabel, C. van Wijngaarde, alsmede de heren M. Oele (wacht- chef Intern Transport), B. van Herpen (leraar) en W. F. van Marle (opleidingsfunctionaris). 16

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 16