Afscheid in Kaduna Jaarconcert Fanfare Het afscheid van de heer H. F. de Vries op 15 augustus en de heer R. O. Tjho op 13 oktober was voor de brouwerijge meenschap van Nigerian Breweries Ltd. in Kaduna aanleiding tot het geven van een tweetal recepties. De heer De Vries was in een aantal func ties 9 jaar in verschillende Afrikaanse brouwerijen werkzaam, waarvan sinds begin 1971 in Kaduna. De heer Tjho was gedurende 7 jaar brouwmeester in Ka duna. De bovenste foto toont het afscheid van de heer Tjho, met zittend tweede van rechts bedrijfsleider H. Timmer en zittend vierde van rechts de heer Tjho. De andere foto werd genomen tijdens het afscheid van de heer De Vries (zit tend, met donker overhemd) met naast hem opnieuw de heer H. Timmer. Op beide foto's voorts een deel van de brouwerijmedewerkers met hun vrou wen en kinderen. Zaterdag 24 november werd in de kantine van de Bossche brouwerij het traditionele Jaarconcert van de Heineken Fanfare ge geven. Onder de gasten, die de zaal tot en met de laatste plaats vulden, waren van di rectie-zijde drs G. van Schaik, de heren P. Bol, P. Kranenberg en G. T. Kleiberg, als mede de bedrijfsleider van Den Bosch, ir A. K. E. ten Bruggen Cate. Als gast trad voor de pauze op de Orthense Harmonie, onder leiding van dirigent S. J. van de Wiel. Na de pauze was het eerst de beurt aan de Drumband van Heineken o.l.v. de heer P. de Leeuw, die de musici o.m. het Lied van Hertog Jan liet spelen. De Fanfare tenslotte zorgde voor een voortreffe lijke uitvoering van onder meer het Allegro uit de Drie Inventionen, een compositie van dirigent Karei van Dijck, en kreeg zeer veel bijval met de potpourri van Russische me lodieën, waarin koperblazers en houtblazers elkaar prachtig afwisselden. De Heineken Fanfare heeft met dit geslaagde concert weer een traditie op voortreffelijke wijze voort gezet. 1 Grote belangstelling voor de Heineken Fanfare. In het midden dirigent Karei van Dijck. 2 De blazers van de Fanfare in actie. 3 De klarinetten van de Orthense Harmonie. 4 Een fluitiste uit Orthen. 14

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 14