PRIJSUITREIKING grasmat in een modderpoel veranderd was. Eén van de twee velden was zelfs een deel van de dag onbespeelbaar, waardoor aanvankelijk de wedstrijden werden ingekort tot tweemaal 10 minu ten. Wie op een achterstand kwam te staan, kon dit in zo'n korte speeltijd maar moeilijk goedmaken. Toch heeft met name Den Bosch in dit water ballet vier van de vijf partijen met winst afgesloten. Een compliment gaat voorts naar de scheidsrechters, die - zoals altijd - weer aan veel kri tiek b'ootstonden. Conclusie van alle partijen: 'het spelen was soms bar en boos, maar we hebben zelden zo veel lol gehad De eindstand van dit onderdeel was: (resp.: gew., gelijk, verl. ptn.) Den Bosch 4 0 1 8 Rotterdam 2 3 0 7 Bunnik 2 1 2 5 Gedist. en Wijn 1 2 2 4 Amsterdam II 1 1 3 3 Amsterdam I 1 1 3 3 beter doelgemiddelde Veel werk was er weer gemaakt van de prijsuitreiking en de traditionele hap na afloop op de brouwerij Mauritska- de. De directeur Personeel Zaken, dr. H. P. Meppelink, maakte op originele wijze melding van de einduitslag, al ging zijn verhaal helaas wel wat ver loren in het grote tumult, dat de ruim 800 aanwezigen na iedere aankondi ging maakten. Toen hii het Bronzen Brouwerspaard eenmaal aan de team leider van de Rotterdammers had over handigd, was er geen houden meer aan en moest de puntenverdeling zelfs achterwege blijven. Toch was deze huldiging ook wel weer tekenend voor de goede sfeer, waarin de Heineken- mensen elkaar, onder het penot van eigen produkten. steeds kunnen vinden. Een attente staf van tappers en ser veersters zorgde er verder voor, dat iedereen tegen negen uur welgemoed naar huis ging. BIJ DE FOTO's: 1 Tafeltennis ook met vrouwelijke deelname. 2 Ook het dubbelspel kwam aan bod. 3 Het elftal, met reserves, trainer en scheidsrechter van Den Bosch, dat het voetballen won. 4 en 5 Spelmomenten uit de voetbalwedstrijden. 6 Op de vierde étage van het bottelarij gebouw van de Brouwerij Mauritskade was met behulp van kratten een grote ruimte afgeschermd, die dienst deed als feestzaal. De vele honderden aanwezigen vermaakten zich daar opperbest. 7 De jeugd maakte de hele avond jacht op de tientallen ballonnen, die ter versiering in de zaal waren opgehangen. 8 Het bedienend personeel had de handen vol aan het ophalen van de lege glazen. 9

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 9