bronzen brouwerspaard naar rotterdam 1 Ze hebben gelijk gekregen, de Rotter dammers. Inderdaad was hun ploeg, zoals ze dat in de voorbeschouwing reeds zeiden, 'ijzersterk'. Met in totaal 41 van de maximaal te halen 48 trofee- punten, was de ploeg uit de Maasstad nog sterker dan vorig jaar, terwijl het verschil met nummer twee, Bunnik, maar liefst 11 punten was. Het was dan ook terecht, dat het winnende team tezamen met een grote suppor- tersschare op de avond van de 22ste september van de prijsuitreiking een uitbundige happening maakte. Het ruim 19 kilo zware, 45 cm hoge Bron zen Brouwerspaard, dat voor de eerste maal als wisseltrofee was uitgeloofd, werd in een zegetocht door de zaal ge voerd, evenals trouwens de teamleider van de Rotterdammers, de heer J. A. Oosterbroek, die op de schouders de ronde deed. Vreugde dus bij de Rotterdammers, maar niet minder lachende gezichten bij de overige deelnemers, die aan deze vijfde Concern Sportdag weer veel plezier hadden beleefd. Welis waar waren de deelnemers van 'Gedis tilleerd en Wijn' (gevormd door het personeel van Coebergh, Bokma en Van Olffen) minder enthousiast over hun eerste optreden en het behaalde resultaat, maar daar stond wel tegen over, dat men bij de voorbereidingen slechts kon putten uit bijzonder weinig 'mankracht'. Toch zal men in volgende jaren, wanneer deze groep wat meer is ingespeeld, ongetwijfeld beter voor de dag komen, want op de onderdelen voetbal en tennis sprak men nu al een hartig woordje mee. Sportief gezien was de Sportdag weer een succes, al kleefde er nog steeds het bezwaar aan, dat slechts een ge ring percentage van onze medewer kers op zo'n dag actief aan sport kan doen. Daarnaast wordt elk jaar de be langstelling van de supporters kleiner, hetgeen de organisatoren heeft doen besluiten de koppen eens bij elkaar te steken en naar een nieuwe formule uit te zien.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 4