vers veel vat llilillliHlnliil'JI Drs G. van Schaik in Raad van Bestuur OP DE VOORPAGINA: In Beverwijk werd op 11 september de 5 miljoenste hl. bier, die ons concern ten behoeve van de Nederlandse markt in het boekjaar 1972/73 heeft gebrouwen, afgeleverd. Hoe dat toeging vertellen de foto's op de voorpagina. Aan de hand van het hiernaast geplaatste schema kunt u de bij deze tekst behorende foto's terugvinden. 1. Het brouwhuis in Den Bosch, waar een deel van de produktie werd gebrouwen. 2. Café-restaurant Bellevue in Beverwijk, waar de 5 miljoenste hl. werd uitgeschonken. 3. De heer K. N. Tielkemeyer, Gewestelijk Verkoopleider van Heineken, biedt oorkondes aan aan v.l.n.r. de heer W. van Straalen, adjunct-directeur van de Firma Veen, en de heer H. W. Heinink, directeur van Bellevue; in het midden mevrouw Heinink. 4. Men liet zich het bier goed smaken. 5. In optocht ging de 5 miljoenste hl. door Beverwijk. 6. De rijdende bierton voor Bellevue. 7. Eén van de Heineken-paarden was meer geïnteresseerd in een toef bloemen. 8. De heer J. de Jong van onze Reclame Service tapte heel wat pilsjes. 9. Het feestelijk versierde fust gefotografeerd bij de Beverwijkse drankengroothandel Veen. 10. Deel van de bottelarij aan de Van der Helststraat te Amsterdam. 11. Voor een gratis glas bier bestond grote belangstelling. OP DE ACHTERPAGINA: Het hoofdbediendenkantoor aan de Mauritskade te Amsterdam op de 'gevoelige plaat' vastgelegd in 1924. 1 2 3 4 7 8 6 5 11 9 10 24STE JAARGANG No. 6 NOVEMBER 1973 PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN-CONCERN Redactieadres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 70 24 13 Redactie: R. Elfrink Mej. A. Peereboom Redactiecommissie: Mr J. Th. Kappelle, voorzitter Mr D. P. de Graaf W. H. Koimans Mr L. M. Pahud de Mortanges J. F. Stap G. H. Ulenberg Mr W. F. J. Westermann Correspondenten: Amsterdam (Stadhouderskade): A. E. van Tongeren Amsterdam (Mauritskade): H.A. Hesse Rotterdam: Mej. L. M. Eenhuizen Den Bosch (Zandzuigerstraat): H. M. Sikking Den Bosch (Zuidwal): F. C. J. Kuijpers Zwolle: Mej. H. H. van Eerten Bunnik: J. H. Havekes Commissarissen van Heineken N.V. hebben in hun op 4 oktober 1973 ge houden vergadering besloten aan de in februari 1974 te houden Jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeel houders der Vennootschap voor te stel len drs G. van Schaik, toen algemeen verkoopdirecteur in het Heineken con cern, te benoemen tot lid van de Raad van Bestuur. VERTRAGING Door onvoorziene omstandighe den verschijnt dit nummer van Vers van 't Vat later dan was gepland. Wij zijn ons ervan be wust, dat de actualiteit daar dui delijk onder heeft geleden. Wij bieden de lezers hiervoor onze excuses aan. De kerst-uitgave laat echter niet zo lang op zich wachten. Deze kunt u over ongeveer 10 dagen in huis hebben. Redactie Pagina 1 Beelden van de 5 miljoenste hectoliter bier 2 Colofon 3 Jonge Vodka van Bokma 4 t/m 10 Concern Sportdag 11 Burgemeesters brachten bezoek aan Zoeterwoude; 5 miljoenste hectoliter bier; L. van Munching uit New York in Zoeterwoude 12 en 13 In Jamaica locaal gebrouwen Heineken-bier 14 en 15 Uitbreiding in Lagos 16 Brandweer Den Bosch; Jongerenfeest in Rotterdam 17 Nieuws van de verenigingen met o.a. de puzzelrit 18 10 jaar Foto-en Filmclub Rotterdam 19 Jubilea Pensioneringen 20 en 21 Kroniek 22 en 23 Proost 24 Historische foto 2

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 2