404 cm vis Kampioenen Bobby's op de bok Met in totaal 404 cm vis werd de heer Ch. van Nieuwburg van de Hengelsport vereniging 'De Karper' uit Bergen op Zoom winnaar van de 10e Heineken Nationale Hengelwedstrijd, die op zater dag 29 september, onder erbarmelijk slechte weersomstandigheden, aan de Plesmanlaan te Amsterdam-west werd ge houden en weer als van ouds was geor ganiseerd door de heer J. Duiker. Bijna 100 tophengelaars, geselecteerd tijdens voorwedstrijden waaraan zeker 100.000 sportvissers hebben meegedaan, streden om de Heineken Wisseltrofee. Ons personeellid M. J. Weijers uit Den Bosch behaalde een 4e plaats, welke prijs hem werd overhandigd door onze directeur, de heer P. Kranenberg (foto rechts). Op de andere foto ziet men de winnaar, de heer Ch. van Nieuwburg, in aktie, alsmede twee leden van de jury, te weten de musicus en orkestleider Harry de Groot en diens 80-jarige vader. In Oudenbosch werd dit najaar een Britse week gehouden, waaraan twee Londense bobby's extra glans gaven. Er was ook nog wel even tijd voor een bezoek aan onze brou werij in Den Bosch, dat - zo te zien - heel wat aardige foto's opleverde. De kiek 'bobby op de bok' komt vast en zeker in het familie-album. Wereldkampioene Atje Keulen-Deelstra en top-schaatser Kees Verkerk, alsme de tal van andere schaatscracks, had den een groot aandeel in het welslagen van de landelijke finale hardrijden op de rolschaats, die op zaterdag 22 sep tember in 'De Uithof' in Den Haag werd gehouden. Pepsi Cola en Esmi rolschaatsen traden op als sponsor bij de rolschaatsevenementen, die bij de jeugd hoog genoteerd staan. 23

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 23