Dierendag Duck te water Miss Liverpool Op 4 oktober. Dierendag, kon iedereen die daar zin in had, op het Museumplein te Amsterdam zich uitleven in het teke nen of schilderen van dieren. Deze waren voor die gelegenheid vanuit Artis naar het plein overgebracht. Heineken stelde, op verzoek van het organiserende Vincent van Gogh-museum, 250 plastic Heineken- kratten beschikbaar, die gebruikt konden worden als zitbankje. Men maakte er gre tig gebruik van en de felgele kleur van de kratten zorgde voor een extra fleurig aan zien van het plein. Tijdens de internationale speedboat- races op de Amstel in Amsterdam (zondag 23 september) gaf ons con cern met tal van reclame-uitingen acte de présence. Onder meer was onze 7 Up duck (bekend van de Jutter- aktie deze zomer op het strand) aan wezig, die voor de eerste maal 'offi cieel' te water ging. Deze attractie kreeg van het massale publiek veel applaus. Winnaar Cees van der Vel den ontving de grote Heineken Wissel trofee. Een bliksembezoek bracht 'Miss Liverpool' enige tijd geleden aan Amsterdam, waar zij tevens ken nis maakte met de brouwerij. Miss Liverpool, in werkelijkheid Norma Thorp uit Liverpool, is namelijk benoemd tot Whitbread's Ideal Barmaid, hetgeen betekent dat zij geduren de 1973 het meest ideale barmeisje is van heel Engeland. Deze verkiezing, georganiseerd door Whitbread, vindt jaarlijks plaats. Op de foto, genomen op het balcon van de brouwerij Stadhouderskade, ziet U v.l.n.r. de heer P. Roe (Whitbread), Miss A. McKechanie (ver bonden aan de Public Relations afdeling van de stad Liverpool), de heer K. A. Warmenhoven (Pu blic Relations Heineken), Miss Liverpool, Mrs. J. Thorp (moeder van Miss Liverpool) en de heer G. C. Hancox (Whitbread). 22

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 22