Straatsburg, waar hij als Directeur Géné- ral Technique werkzaam zal zijn bij AL- BRA. De heer H. van Schaik is op 17 september uit Tananarive in Europa aan gekomen voor een verlofperiode. Na zijn verlof zal hij tijdelijk in Nederland werk zaam zijn. Na genoten verlof is op 22 september de heer H. J. M. Francken en zijn gezin teruggekeerd naar Lagos. De heer T. J. Postma is na genoten verlof op 23 september met zijn gezin teruggereisd naar Surabaja. Eveneens na genoten verlof is de familie J. H. J. van der Zande op 26 september teruggekeerd naar La gos. Op 26 september is tevens me vrouw O. I. de Boer-de Jager met haar kinderen naar Lagos vertrokken, waar haar man al geruime tijd werkzaam is bij Nigerian Breweries Ltd. Ir C. Schelte- ma is eveneens op 26 september na ge noten verlof met zijn gezin teruggekeerd naar Lagos. Op 28 september is de heer C. Allport na genoten verlof terug gekeerd naar Freetown. Dr L. Bels, Technical Manager van Malayan Breweries Pte. Ltd. bereikte op 30 september de pensioengerechtigde leeftijd. Eveneens op 30 september is de heer D, J. Ringoir, thans gedetacheerd bij Bralima S.A.R.L. te Mbandaka, met pensioen gegaan. De heer P. C. Meertens is met zijn gezin op 30 september teruggekeerd in Singapore, na in Europa zijn verlof te hebben door gebracht. Op 1 oktober is de heer W. de Vries na genoten verlof teruggekeerd naar Mbandaka. Zijn vrouw heeft zich daar op 7 november bij hem gevoegd. Eveneens op 1 oktober is de heer J. van Meel na genoten verlof teruggekeerd naar Boma. Uit Boma is op 2 oktober de heer F. B. M. Monsma in Nederland aangekomen om hier zijn verlof door te brengen. Zijn ge zin was reeds op 3 augustus gearriveerd. Op 5 oktober is de heer G. J. van Aalst uit Brazzaville voor een verlofperiode in Nederland aangekomen, vergezeld van zijn gezin. De heer T. K. B. Albronda en zijn gezin zijn op 6 oktober vanuit Aba in Nederland aangekomen om hier hun ver lof door te brengen. Met verlof uit Lagos is gekomen op 6 oktober de heer W. G. Regtien met zijn gezin. Eveneens uit Lagos zijn op 16 oktober de heer en mevrouw A. J. Kruidenier in Nederland aangekomen. De heer R. O. T. H. Tjho is met zijn gezin op 17 oktober uit Kadu- na in Nederland gearriveerd voor een ver lofperiode. De heer Tjho zal met ingang van 5 november in Nederland gaan wer ken. Na genoten verlof zijn de heer en mevrouw L. J. Ooms met hun kinderen op 15 oktober naar Kisangani vertrokken. Op 22 oktober is de heer W. A. Vermaas naar Kaduna vertrokken, waar hij tijdelijk werkzaam zal zijn bij Nigerian Breweries Ltd. De heer en mevrouw C. P. Westra zijn op 23 oktober met hun dochter na ge noten verlof teruggereisd naar Lagos. Op 24 oktober is de heer S. Sikkema met zijn gezin naar Bukavu vertrokken, waar hij werkzaam zal zijn bij Bralima S.A.R.L. Na genoten verlof is de heer R. Uijlen- hoet met zijn gezin op 3 november weer vertrokken naar Lagos. Op 5 november is de heer J. J. Veldhuizen naar Freetown gereisd, waar hij tijdelijk werkzaam zal zijn bij Sierra Leone Brewery Ltd. IN MEMORIAM A. J. OVERWATER Tot onze grote ontsteltenis bereikte ons het bericht dat op 4 oktober op 53-jarige leeftijd toch nog onver wachts, na een geduldig gedragen ziekbed, onze medewerker de heer A. J. Overwater. werkzaam in de Lagerkelder van de vestiging Van der Helststraat te Amsterdam, van ons is heengegaan. Velen hebben hem leren kennen en waarderen als een goede vriend en een fijne collega. Allen, die in de loop der jaren met hem hebben samengewerkt, zullen in hem een betrouwbaar medewer ker verliezen. Wetende wat het voor ons betekent hem te moeten missen, wensen wij zijn gezin en familie veel sterkte toe. Moge hij rusten in vrede. IN MEMORIAM H. FRIE Op 23 oktober overleed onverwacht in de leeftijd van 51 jaar onze me dewerker, de heer H. Frie. De heer Frie is lange tijd als hore- cavertegenwoordiger werkzaam ge weest in de stad Amsterdam, waar zijn naam een begrip vormde. Helaas moest hij enige jaren gele den om gezondheidsredenen zijn functie in de buitendienst neerleg gen. Sindsdien heeft hij in de bin nendienst op het kantoor Heren gracht te Amsterdam ten behoeve van de horecasector veel goed werk verricht. De wijze waarop hij telkens na een ziekteperiode met opgewektheid en enthousiasme zijn werk hervatte heeft alom bewondering gewekt. Velen verliezen in de heer Frie een goede vriend. Onze onderneming verliest in hem een bijzonder toegewijd medewer ker, aan wie wij de meest goede herinneringen zullen bewaren. Moge hij rusten in vrede. IN MEMORIAM N. NIEZEN Met diep leedwezen ontvingen wij op 16 augustus het ontstellende bericht van het overlijden op 46- jarige leeftijd van de heer N. Nie zen, voormalig vertegenwoordiger bij de afdeling Duty Free Trade (Export). De heer Niezen trad op 12 juni 1961 in dienst van de brouwerij en ging op 1 maart om gezondheids redenen met vervroegd pensioen. Allen die met hem hebben samen gewerkt, hebben zijn collegialiteit en ijver altijd zeer gewaardeerd. Wij zullen hem steeds in de groot ste sympathie gedenken. Moge hij rusten in vrede. IN MEMORIAM G. VERKAIK Na 12 weken ernstig ziek te zijn geweest, is op vrijdag 2 november in het ziekenhuis te Leiden over leden onze collega Gerrit Verkaik op de zeer jeugdige leeftijd van bijna 22 jaar. Gedurende de vier jaar dat de heer Verkaik werkzaam is geweest op de afdeling Centrale Verkoop Admini stratie te Rotterdam, hebben wij hem leren kennen als een fijne, hardwerkende en serieuze jongen. Door zijn spontaniteit, zijn altijd goede humeur en zijn kwinkslagen, werd hij bijzonder door zijn col lega's gewaardeerd. Gedurende de laatste weken is nog eens overduidelijk bewezen, dat wij iemand verloren hebben, die wist wat kracht, wil en doorzettings vermogen was, maar uiteindelijk voor nog grotere machten heeft moeten zwichten. In onze herinnering zal hij blijven voortbestaan als een fijne collega en vriend, die altijd voor iedereen klaar stond. Voor zijn familie en zijn verloofde mag dit een troost zijn. Moge hij rusten in vrede.

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 21