PERSONALIA BUITENLAND AMSTERDAM I Geboren: Giovanni, z.v. J. G. Polpe (Belading) Barbara, d.v. D. W. J. Overmaat (Mech. Werk plaats) AMSTERDAM II Gehuwd: E. G. Lans (Verk. Thuisverbr.) met mej. M. Treijtel Mej. L. E. E. Renses (Mark.) met de heer Ch. Cornelisse B. van Halem (Hor. Seer. Land.) met mej. C. Alberts L. J. J. M. Petit (Hor. Seer.) met mej. M. J. L. H. Puts Geboren: Tom, z.v. S. W. van Oostrum (Mark. Reclame) Jeroen, z.v. P. Hoepman (Mark.) Paula, d.v. Ch. H. Huizenga (Thuisverbr.) Johannes, z.v. C. J. Oerlemans (Expeditie) ROTTERDAM Gehuwd A. de Niet (Zoeterwoude werkplaats meet- en regel) met mej. W. van Eijk Mej. W. A. v. d. Pas (C.V.A.) met de heer P.J. Honcoop A. F. Klijnhout (Ontwikkeling T.C.) met mej. J. G. C. v. d. Vorst Mej. M. E. Plagge (Kwal. Dienst) met de heer G. O. de Pender L. M. Hengstmengel (Techn. Inkoop) met mej. E. v. d. Graaf C. v. d. Starre (Mech. Werkpl.) met mej. C. P. A. M. v. Dinter H. M. Otten (C.V.A.) met mej. M. C. P. Wamsteeker (C.V.A.) E. T. Wilmink (Buitenl.) met mej. M. M. Struijk J. R. Telder (Export/Transportafd.met de heer J. den Besten Mej. M. Noorlander (Techn. Man.) met de heer J. Vis J. J. v. Kleef (C.V.A.) met mej. M. G. E. Vrouwenvelder Geboren: Anasta^ia, d.v. G. P. J. v. Noort (Computer centrum) Patricia, d.v. mevr. M. v. d. Meer-Heijman (C.V.A.) Miranda, d.v. H. Tack (Techn. Inkoop) Serge, z.v. J. P. M. v. Kuijk (Opleidingen) Ilse, d.v. J. J. de Winter (Piroj. Bur.) Ligia, d.v. M. N. Texeira (Garage Werkpl.) Rosa, d.v. J. F. Almeida (Bottelarij) Carlos, z.v. L. Garcia Fernandez (Bottelarij) Reginald, d.v. R. H. Mispelblom Beijer (Bouwbureau) Marsha, d.v. M. Basseluer (Verk. Thuisverbr.) JanW., z.v. C. van Kasteel (Bouwbureau) In militaire dienst: C. Seltenrijch (Computercentrum) DEN BOSCH Gehuwd: R. Lobato Herrera (Bott.) met mej. M. C. van Exel 20 A. J. van Engeland (Bott.) met mej. E. Schmidt F. van Oss (Bott.) met mej. L. T. H. v. d. Sanden W. A. de Vaan (Bott.) met mej. J. M. Dorosiewicz Mej. J. M. W. L. Nuy (PI. Adm.) met de heer C. C. M. C. Graft B. A. O. M. J. Dekkers (Kwal. Dienst) met mej. H. A. M. van Merode W. J. M. de Bruijn (Int. tr.) met mej. M. G. F. W. Kouws Mej. H. C. M. v. d. Zandt (Int. Dienst) met de heer A. C. M. van Hirtum J. J. B. Sijtsma (Verk. Thuisverbr. Fris) met mej. W. van Eijsden Geboren: José Manuel, z.v. M. Teijeiro Corral (Bott.) Davy, z.v. H. A. N. Bijns (Bott.) Leonardus, z.v. J. van Berkom (Bott.) Renate, d.v. A. Verhoofstad (Verk. Horeca) Tina, d.v. A. Visser (Verk. Fris Horeca) Gerardus, z.v. P. A. J. G. M. Vogelaars (Bott.) In militaire dienst: H. Brummer (Inkoop) A. M. M. van Alebeek (Postk.) Uit militaire dienst: J. v. d. Leur (Bottelarij) GESLAAGDEN De heer A. W. Appel, werkzaam op de afdeling Economische Analyse Divisie Europa, is geslaagd voor het examen Bedrijfs Economie van het I.S.W. Mevrouw H. Hartvelt-de Cler, werkzaam op de af deling Reclame en Promotion (Amsterdam I), is geslaagd voor het Reclame Praktijkdiploma. De heer G. v. d. Waal, Ver. Thuisverbruik Rotter dam, is geslaagd voor het diploma Marketing As sistent van het I.S.W. De heer H. M. H. Vissers (Hor. Secretariaat Den Bosch) is geslaagd voor het diploma voor Bank en Effectenbedrijf. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn oprechte dank aan directie en staf voor de attenties en geschenken, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk op 22 augustus mochten ontvangen. J. A. van Beek Mede namens vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank voor Uw belangstelling en het mooie cadeau, dat ik ter gelegenheid van mijn zilveren jubileum mocht ontvangen. V. J. Aalbers Het heeft mij genoegen gedaan velen van U op mijn afscheidsreceptie op 28 september te hebben mogen begroeten. Voor uw gulle bijdrage aan het cadeau onder couvert en voor de cadeaux van thuisverbruik Rotterdam en tennisclub, mede namens mijn echtgenote mijn oprechte dank. G. A. van Ginneke BUNNIK Gehuwd: N. G. J. Kuyer (Bottelarij) met mej. Y. J. J. M. Balke P. Boschman (Bergen op Zoom) met mej. E. A. Linders J. A. Schlee (Bergen op Zoom) met mej. D. M. Y. Caldenhove Geboren: Cornelie H., d.v. H. Pepping (Bottelarij) Pieter B.. z.v. J. A. M. de Laat (P.P.D.) Richard M. A. A., z.v. A. de Groen (Bottelarij) Elske F., d.v. S. Nolles (Technologische Dienst) Raimond J. I., z.v. mevr. J. Th. H. W. M. Smit- Jansen (Produktie) OVERLEDEN Donderdag 18 oktober is overleden onze oud-medewerker de heer J. J. van Beuze- kom op 75-jarige leeftijd. De heer van Beuzekom was tot zijn pensionering werk zaam in Rotterdam. Vrijdag 19 oktober is onze gepensioneerde, oud-medewerker de heer M. Bothoven overleden op 75-jarige leeftijd. Tot zijn pensionering was de heer Bothoven werk zaam bij Heineken in Amsterdam. Maandag 29 oktober is de heer C. Grif fioen overleden op 89-jarige leeftijd. De heer Griffioen was tot zijn pensionering werkzaam bij Heineken in Amsterdam. Mogen zij rusten in vrede. Op 1 augustus zijn de heer en mevrouw H. L. A. M. Steegers-Heezemans te Gise- nyi verblijd met de geboorte van een zoon, die de naam Eric heeft gekregen. Op 18 augustus zijn de heer en mevrouw M. H. van Deursen voor een verlofperiode in Nederland aangekomen. Op 18 septem ber zijn zij weer teruggekeerd naar Kisan gani. Uit Kaduna is op 22 aug. de heer H. F. de Vries met zijn gezin voor een ver lofperiode in Nederland aangekomen. De heer W. J. Vermolen is met zijn gezin op 23 aug. naar Boma vertrokken, waar hij werkzaam zal zijn bij Bralima S.A.R.L. Op 25 augustus is ir A. de Voogd met zijn gezin na genoten verlof teruggekeerd naar Moundou. Te Paramaribo is op 28 augustus geboren Laura Hildegard, een dochter van de heer en mevrouw A. Nij- hof-Meijerink. Uit Bukavu is op 2 sep tember de heer H. Vonk met zijn gezin in Nederland aangekomen om hier het verlof door te brengen. Op 3 september is mevrouw A. Timmer-Wouters met haar kin deren na genoten verlof teruggekeerd naar Kadunaa Haar man was daar reeds op 14 augustus teruggekeerd. Na ge noten verlof is op 3 september de heer S. T. J. Verburg met zijn gezin weer ver trokken naar Kinshasa. De heer en me vrouw P. Phaff zijn op 3 september ver trokken naar Djakarta, waar de heer Phaff als brouwer werkzaam zal zijn bij P.T. Perusahaan Bir Indonesia. De heer G. Quelle uit Surabaja is op 4 september met zijn gezin voor een verlofperiode in Nederland aangekomen. Op 7 septem ber is de heer G. Koenderink na genoten verlof met zijn gezin weer teruggekeerd naar Djakarta. Mevrouw Horstman is met drie kinderen op 15 september ver trokken naar Lagos, na in Nederland een verlofperiode te hebben doorgebracht. Op 15 september is de heer P. A. H. C. Delizée uit Athene overgeplaatst naar

Vers van 't Vat | 1973 | | pagina 20